Stovykla vaikams ir jaunimui

Siųsti Versija spausdinimui

Šiluvos parapijos klebonas Erastas Murauskas jau kelinti metai imasi iniciatyvos organizuoti stovyklėles Raseinių globos namų vaikams. Šiemet organizuoti stovyklą vaikams ir jaunimui pakvietė Šiluvos kultūrinių renginių organizatorę Birutę Greicie­nę ir Raseinių vaikų globos namų auklėtoją Sonatą.
Rugpjūčio 22–23 d. Šiluvoje aidėjo stovyklautojų šurmulys. Gerų emocijų tikrai buvo daug! Stovykla prasidėjo nuo dalyvavimo šv. Mišiose. Po jų stovyklautojai kultūros namuose apsilankė Amerikoje gyvenančio Edžio Jurčio fotografijos darbų parodoje. Vėliau renginių organizatorės Birutės paskatinti vaikai patys bandė trumpam tapti aktoriais – jiems tai labai patiko. Vakarop jų laukė filmas, batutas ir vakaras prie laužo su dainomis, loginiais žaidimais, atrakcijomis.
Kitą stovyklos dieną vaikai praleido kaimo turizmo sodyboje „Pakalnė“. Čia laukė sodybos šeimininkai, jie ne tik skaniai pamaitino, bet ir pakvietė papramogauti. Jodinėjimas arkliu Pūga, maudynės, baidarės ir, žinoma, kvapą gniaužiantis nusileidimas nuo kalno naująja trasa – visi šie malonumai dieną taip sutrumpino, kad net nepastebėjome, kaip greitai ji prabėgo.
Dėkojame sodybos savininkams J. ir E.Aukštakiams už pramogas ir džiaugsmą sodyboje, A.Vaišvilaitei už batutą, Žanui Talandžiui ir Mariui už galimybę pajodinėti arkliu Pūga ir mūsų nepailstančiam Šiluvos parapijos klebonui E.Murauskui už padovanotą laiką vaikams – be jokių projektų, be jokių projektinių finansavimų, tiesiog gerų norų ir nuostabių žmonių dėka. Gera būti bendrystėje… Jei norai geri, tai ir Dievas padeda (liaudies pastebėjimai).

Birutė Greicienė,
kultūrinių renginių organizatorė Šiluvoje

Komentarų nėra