2018 spalio
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Sujainiškiai moka džiaugtis bendrystės akimirkomis

  Siųsti Versija spausdinimui

  Sujainių kultūros centras pirmą kartą organizavo edukacinį renginį „Helovino naktis“, skirtą netradiciniais būdais – per sporto ir meno užsiėmimus – jaunimo socialinėms kompetencijoms ugdyti. Tą naktį aktyvūs jaunuoliai norėjo išbandyti save kultūrinėje erdvėje. Drąsu, be to, dar ir bauginamai atrodė ši idėja.
  Renginys prasidėjo Helovino kaukių pristatymu. Gražiausia išrinkta Sandros Stonytės kaukė, įspūdingai atrodė Aringo Kisieliaus ir Aistės Žebrauskaitės aprangos. Po prisistatymų, apdovanojimų prasidėjo „Karaokės vakaras“.
  Laikas tirpo tarsi sniegas pavasarį. Tiek veiklos, emocijų, džiaugsmo tryško, kad miego visiškai nesinorėjo. Dainos ir šokiai keitė žaidimus, žaidimai vienas už kitą buvo įdomesni, nežinomi. Jaunimas buvo aktyvus, atsakymai liejosi, draugai stengėsi vieni kitiems padėti. Protų mūšyje laimėjo A.Kisielius ir A.Žebrauskaitė.
  Prasidėjus filmui nutilo juokai, šmaikštavimai, girdėjosi tik kino skleidžiami garsai. Tyliai sulaukėme ryto, gurkšnodami arbatą dalijomės įspūdžiais, o galiausiai išskubėjome namo, pas laukiančius tėvelius.
  Būnant jaunatviškoje aplinkoje net nepajunti, kaip aplanko vaikystės prisiminimai, nejučia imi ieškoti kartų panašumų. Atrodo, nedaug ir tereikia – tik džiaugtis minutėmis, praleistomis kartu.
  Rita Visockienė

  Komentarų nėra