2019 sausio
22
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Sulaukėme viešnios iš Ispanijos

  Siųsti Versija spausdinimui

  Kovo 28–31 dienomis į Girkalnio pagrindinę mokyklą pagal „Erasmus+“ programos „KA1“ projektą (galimybė susipažinti su kolegų darbu Lietuvoje) stebėti darbo (job shadowing) atvyko matematikos mokytoja, direktoriaus pavaduotoja Consuelo Talavera Penaranda) iš Valensijos (Ispanija) instituto „Serpis“.
  Vizito metu Girkalnio pagrindinės mokyklos administracija suteikė galimybę kolegei iš Ispanijos stebėti matematikos pamokas, kurias vedė pradinių klasių mokytojos Jūratė Jokubauskienė, Regina Klevinskienė, Laima Macaitienė, Jūratė Bružienė, matematikos mokytojos Ramutė Stonienė ir Rita Petrošienė bei logopedė Vilma Aleksienė. Pedagogės dalijosi matematinio raštingumo, IT panaudojimo pamokoje metodais bei formomis, mokinių, turinčių specialiųjų poreikių, ugdymo gerąja darbo patirtimi. Anglų kalbos mokytoja Loreta Vaičiulienė pristatė vykdytus ir vykdomus tarptautinius projektus. Kolegė C.T.Penaranda susipažino su mokinių vertinimu ir įsivertinimu, mokykloje naudojama TAMO platforma. Jai paliko įspūdį pradinių klasių mokytojų vedamos pamokos, jų struktūra, IT naudojimas.
  Viešnią iš Valensijos domino Lietuvos švietimo sistema, sportas, kultūra, papročiai ir tradicijos. Ji lankėsi Raseinių krašto istorijos muziejuje, dalyvavo etnografinėje edukacijoje „Kiaušinių marginimas“. C.T.Penaranda susipažino su Raseinių rajonu, viešėjo Šiluvoje. Į Ispaniją ji išsivežė gerus įspūdžius apie Lietuvą.
  Tokie vizitai skatina mokytojus tobulėti ne tik profesinėje srityje, bet ir kelti savo tarpkultūrinę kompetenciją, tobulinti komunikavimo užsienio kalba įgūdžius, informacinių technologijų raštingumą.
  Laima Macaitienė,
  pradinių klasių mokytoja

  Komentarų nėra