Šurmuliavo jubiliejinė šventė „Kur trykšta vaikystės šaltiniai“

Siųsti Versija spausdinimui

Rugsėjo 14 d. Viduklėje šurmuliavo šventė „Kur trykšta vaikystės šaltiniai“. Ji organizuojama kasmet, bet šiemetinė ypatinga – tai 10-oji, jubiliejinė, šventė. Didelis būrys mažųjų vidukliškių, lydimų tėvelių, senelių, brolių, sesių, rinkosi į A.Svarinsko aikštę.
Šventę pradėjo jos iniciatorė Raseinių rajono kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Aiva Gailienė, o sveikinimo žodžius tarė Viduklės Šv. Kryžiaus parapijos klebonas Albertas Stanulis, Viduklės seniūnė Daiva Ulinskienė, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos direktorė Danutė Janukienė. Gimnazijos socialinė pedagogė Romena Antanavičienė pakvietė vaikus aikštės grindinį papuošti piešiniais. Pilkas grindinys nušvito nuostabiomis spalvomis! Baigę piešti visi stebėjo Kelmės mažojo teatro spektaklį „Kaminkrėčio laimė“. Po spektaklio linksminomės su Vukio personažu leisdami muilo burbulus, iš balionų darydami gėles, kurias vaikai parsinešė namo. Žaidėme su Berno zenenhundų veislyno „Kalnų šuo“ šuniukais. Bet koks gi jubiliejus be šventinio torto?! Todėl visi buvo pakviesti juo pasivaišinti! Į orą pakilo spalvingi balionai su vaikų svajonėmis.
Ši šventė jau dešimtoji. Greitai tas dešimtmetis prabėgo. Kiek­viena šventė buvo kitokia. Kasmet jos būdavo vis gausesnės ir išradingesnės. Tie, kurie dalyvavo pirmosiose šventėse, jau užaugę, tačiau jų šilumą prisimena. Tai, kad į šventę susirenka gausus dalyvių būrys ir tai tęsiasi jau dešimt metų, parodo, kokia ji reikalinga.
Gražią šventę sudėtinga būtų suorganizuoti, jei nebūtų pagalbininkų ir rėmėjų, todėl nuoširdžiai dėkojame ilgametei šventės partnerei Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos socialinei pedagogei R.Antanavičienei ir Viduklės seniūnijos seniūnei D.Ulinskienei.

Gerda Lapinskaitė,
Viduklės mėgėjų meno kolektyvo vadovė

Komentarų nėra