2018 liepos
22
Sekmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Susitikimas su arkivyskupu

  Siųsti Versija spausdinimui

  Liepos 30 d. Paliepių tikintiesiems buvo neeilinis sekmadienis – lankėsi Kauno arkivyskupijos arkivyskupas Lionginas Virbalas. Parapijos klebonas Gintas Leonavičius pateikė ataskaitą apie parapijiečių gyvenimą ir atliktus darbus.
  O darbų padaryta daug. Pradėjus dirbti, pirmieji metai būna tik apžvalga, apsipratimas, kaip sakoma, apšilimas. Tačiau klebonui Gintui nereikėjo ilgai dairytis, kur čia bėdos, kur ko trūksta. Iš karto žvilgsnis mestas į bažnyčios vidų ir imtasi rimtų darbų. Dabar ir mes patys, ir svečiai džiaugiamės gražiai suremontuota bažnyčia bei sutvarkyta aplinka. Už aplinkos tvarkymą esame dėkingi varpininkei Vandai Valavičienei, Laimai Lindienei, Kristinai Barauskaitei, J. Ir L.Jakaičiams, V. ir A.Norkams ir Barauskui.
  Arkivyskupo pamokslas buvo labai pamokantis ir prasmingas, ne vieną privertė susimąstyti apie žmogaus būtį ir gyvenimo prasmę. Kai žmogui būna sunku, jis visada ieško, į ką atsiremti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Tada gal dažniau einame į bažnyčią, ji – mūsų šventovė. Čia ne tik skelbiama evangelija, bet ir mokoma tiesos, doros. Čia jaučiama dvasinė ramybė, palaima. Tikėjimo pažinimas žmogų taurina, ugdo, skaidrina protą, nušviečia mintis. Dvasininkai yra stipri jėga, kelianti žmogų į aukštumas, slopinanti blogį, nurodanti tiesos kelią. Tik mąstydami einame į šviesą ir leidžiame jai pasiekti savo gyvenimo gerąsias kerteles.
  Tradiciškai pagerbiame nusipelniusius žmones, tad po šv. Mišių sveikinome vargonininkę Jolantą Karčiauskienę, parapijoje išdirbusią 30 metų.
  Arkivyskupas dar ilgai ir maloniai bendravo su žmonėmis. Jau praeity tas laikas, kada kunigas pasakydavo: „Mišios baigėsi, eikite namo.“ Dabar žmonės nori pabūti ilgiau, pabendrauti prie mėtų ar čiobrelių, surinktų iš mūsų laukų ir pievų, arbatos puodelio.
  Tikime, kad naujai išrinkta Paliepių bažnyčios pastoracinė taryba pateiks daug gerų minčių ir parapijoje padarys daug gražių darbų.
  Janina Mikolaitienė,
  pastoracinės tarybos narė

  Komentarų nėra