2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Sužibėjo ir Žibuliai

  Siųsti Versija spausdinimui

  Gruodžio 15 d. Žibuliuose prie paminklo Laisvės kovų dalyviams susirinko į eglutės įžiebimo šventę trys laiko išbandytos kartos. Sakoma, kad Kalėdos stebuklų metas, tai ir mums, Žibulių gyventojams, naujai išrinkta bendruomenės taryba sukūrė tikrą stebuklą.
  Seniai neturėjome šventės, taip profesionaliai suorganizuotos. Džiaugėmės visi: ir maži, ir dideli. Žinoma, labiausiai džiaugėsi mažieji 2–3 metų Žibulių gyventojai. Miela buvo stebėti mažuosius, norinčius paliesti ant žaliaskarės kabančius žaisliukus. O kai pasirodė Kalėdų Senelis su maišu dovanų, mažieji drąsiai jį iš visų pusių apsupo.
  Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Ričardas Bartkus pripažino, kad Žibulių eglutė ne blogesnė už didmiesčių eglutes. Savo adventine programa pradžiugino ir Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai Skaistė, Erika, Viktorija, dvi Gerdos ir Miglė. Nustebome, kiek daug talentingų vaikų auga mūsų aplinkoje. Mes, senjorai, tik dabar juos pastebėjome. Programą parengė mokytoja Lina Razmantienė, ačiū jai.
  Labiausiai dėkojame bendruomenės pirmininkei Virginijai Norkienei, naujai išrinktai seniūnaitei Eglei Sinkienei, patikėdami jai šias pareigas neapsirikome. Jaunai bendruomenės tarybai linkime visur suspėti. Būkite išradingos, veržlios ir visada reikalingos! Šventėje susirinkusiųjų skaičius parodė, kad žmonėms tokių renginių reikia.

  Janina Mikolaitienė,
  Žibulių gyventoja

  Komentarų nėra