2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Šv. Kūčios Raseinių parapijos namuose

  Siųsti Versija spausdinimui

  Kūčių vakarą 16 val. miesto seniūnijos kvietimu į parapijos namus rinkosi mūsų broliai ir sesės. Į dvasinį pabuvimą atvyko klebonas dekanas Vytautas Paukštė, parapijos vikaras kunigas Robertas Urbonavičius, rajono meras Algirdas Gricius, vicemerė Gitana Rašimienė, seniūnas Artūras Milašauskas. Parapijos klebonas kalbėjo apie dvasinį augimą, meilę artimui. Sakė, kad šis vakaras yra svarbus mums visiems, ši naktis – malonių, pati šviesiausia naktis. Pakvietė bendrai pasimelsti. Laužėme kalėdaičius linkėdami sveikatos, ramybės, kalėdinių stebuklų, Dievo palaimos visoms šeimoms.
  Svečiai linkėjo gražių švenčių, vidinės šilumos ir supratingumo – šypsotis, apkabinti ir sakyti pačius gražiausius žodžius vieni kitiems. Ragino branginti kiekvieną gyvenimo akimirką.
  Programoje skambėjo nuoširdžiai atliekamos karitiečių Irenos ir Elytės giesmės. Mero ir seniūno rūpesčiu vaišinomės dosniomis šventinėmis vaišėmis.
  Kokia gi šventė be dovanų? Jų būta su kaupu! „Carito“ vedėja Irena su savo komanda pasirūpino, kad Kalėdų Senelis kiekvieną apdovanotų. Veltui dovanos nebuvo dalijamos. Vieni deklamavo, kiti sakė linkėjimus, giedojo bendras giesmes.
  Nuoširdžiai visiems dėkojame už nuostabią kalėdinę šventę ir gerą nuotaiką. Tegul Kalėdų stebuklo įžiebta šviesa lydi jus ilgai ilgai.
  Morta Stačiukienė

  Komentarų nėra