2019 rugpjūčio
23
Penktadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Sveikatos valandėlė

  Siųsti Versija spausdinimui

  Sausio 23 d. rytmetį „Liepaitės“ lopšelio-darželio „Saulytės“ grupės vaikučius aplankė Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Laima Galinaitienė. Ji pravedė sveikatos valandėlę tema „Šveičiu, šveičiu, plaunu, plaunu ir bakterijas apgaunu“.
  Dabar toks metas, kai labiausiai puola virusai ir bakterijos. Specialistė papasakojo, kaip nuo jų apsisaugoti: užsidengti burnytę čiaudint, kosint, naudoti vienkartines servetėles, panaudojus jas iš karto išmesti į šiukšlių dėžę. Ji aptarė su ugdytiniais, kad rankytes reikia plauti prieš valgį, pasinaudojus tualetu, parėjus iš lauko. Praktiškai žinias vaikai įtvirtino nuėję į prausyklą. Specialistė parodė, kaip teisingai plautis rankas: tinkamai išsimuiluoti, nepamirštant delniukų, tarpupirščių, panagių, pabrėžė, kad svarbu gerai nuplauti muilą ir nusausinti rankšluosčiu. Nusiplovę rankytes vaikai čiupo spalvotas kreideles ir atliko užduotėlę – spalvino berniuką, kuris plaunasi rankas.
  Aptarusi atliktus darbelius, pagyrusi už kruopščiai ir spalvingai nuspalvintus piešinukus, specialistė padalijo lankstinukus „Tai ne mitas – tave užpuolė gripas“, kuriuos vaikai pažadėjo atiduoti tėveliams.

  Ineta Butkuvienė,
  vyr. auklėtoja

  Komentarų nėra