Šventė vaikams Slabados gyvenvietėje

Siųsti Versija spausdinimui

Sekmadienį prie Slabados bendruomenės namų naujoje vaikų žaidimų aikštelėje rinkosi jaunos šeimos su vaikais, juos nuotaikingai pasitiko vaikų mėgiami personažai Kakė Makė (Rita Gurskienė), Pepė (Kristina Kareivienė) ir klounas (Gražina Kaušienė), kiekvienam vaikui buvo įteiktas dalyvio medalis. Visi kartu mankštinosi, žaidė, šoko, dalyvavo nuotaikingose estafetėse, įvairiose rungtyse ir kartu su Kake Make prisiekė tvarkyti, rūpintis naujai įrengta žaidimų aikštele, o reikalui esant ir sudrausminti neklaužadas. Grojant nuotaikingai muzikai visi vaišinosi ledais ir kitais gardumynais. Aktyviai sportuojant ir išbandant naujus įrenginius vyko vaikų žaidimo aikštelės atidarymo šventė, kurią organizavo Slabados bendruomenės tarybos nariai.
Slabados bendruomenės pirmininkės Elenos Dainauskienės dėka sėkmingai įgyvendintas projektas „Slabados kaimo viešosios erdvės prie bendruomenės namų sutvarkymas“ jauniesies gyventojams padovanojo puikią šiuolaikišką vaikų žaidimų aikštelę su įvairiomis sūpynėmis, karstyklėmis, čiuožykla, karusele. Projektui įgyvendinti buvo skirta 5 tūkst. eurų iš Nacionalinės 2019 metų paramos kaimo bendruomenių veiklai ir paprašyta paramos iš Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros programos lėšų (617,98 Eurų) apmokėti už aikštelės įrengimą. Paliepių seniūnija mažiesiems padovanojo smėlio dėžę ir daug smėlio.
Nuo šiol jaunos šeimos su vaikais turės kur rinktis pabendrauti, galės aktyviai ir įdomiai leisti laisvalaikį, kartu sportuoti.
Daina Laveckienė

Komentarų nėra