2019 liepos
19
Penktadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Šventiniai džiaugsmai

  Siųsti Versija spausdinimui

  „Būkite laimingos, mielos moterys“, – šiais gražiais žodžiais kovo 8-ąją LSDP Raseinių skyriaus būstinėje, kur vyko vakaronė, skirta moterims pagerbti, buvo sutiktos dailiosios lyties atstovės. Vakaro vedėjos Vika Masalskienė ir aš, Diana Kaupaitienė, į susirinkusiuosius kreipėmės eilėmis apie moteris, priminėme Tarptautinės moterų solidarumo dienos ištakas bei prasmę. Prisipažinome, kad moterims dėmesio, gražių, malonių žodžių niekada nebūna per daug.
  Skyriaus vyrai – LSDP Raseinių skyriaus pirmininkas Liudas Kavaliauskas, pirmininko pavaduotojas Marius Bartusevičius, savivaldybės Tarybos nariai Jonas Vazgys, Matas Skamarakas ir buvęs Seimo narys Edmundas Jonyla, sveikindami susirinkusias moteris, negailėjo gražių žodžių, apdovanojo tulpių žiedais ir… saldumynais.
  Renginyje neteko nuobodžiauti, nes grojo smagi muzika. Melodingas dainas mums dovanojo moksleiviai Emilija Bagdonaitė ir Kristijonas Kilčauskas.
  Mes, renginio vedėjos, sumanėme bičiulius vyrus paklausinėti ir įsitikinti, ar jie gerai pažįsta skyriaus moteris, ar žino mūsų pasiekimus, ar džiaugiasi jais? Veiklios moterys, apie kurių pasiekimus bičiuliai viską žinojo, buvo apdovanotos. Iš teisingų atsakymų supratome, kad vyrai mus laiko lygiavertėmis partnerėmis, mūsų nuveiktais darbais domisi ir džiaugiasi.
  Pasidžiaugėme pirmininko Liudo iniciatyva įkurtu labdaros paramos fondu „Ąžuolaičiai“ ir kviečiame visus bičiulius ir mus palaikančius skirti į šį fondą 2 procentus gyventojų pajamų mokesčių.
  Vakaronė, kupina gražių žodžių, dėmesio, muzikos garsų bei dainų, neprailgo. Ačiū pirmininkui ir bičiuliams vyrams už skirtą dėmesį, vaišes ir gėles.
  Diana Kaupaitienė,
  LSDMS Raseinių skyriaus pirmininkė

  Komentarų nėra