2019 balandžio
23
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Šventinis vakaras

  Siųsti Versija spausdinimui

  Spalio 26-osios vakarą visus kvietėme į Kaulakių biblioteką – į šventinį vakarą „Graži tu mano…“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.
  Dalyvavo Jurbarko Konstantino Glinskio teatro skaitovė Monika Buitkuvienė, ji skaitomais tekstais vedė mus laiko istorijos vingiais nuo carinės Rusijos laikų, kai buvo uždraustas lietuviškas žodis, iki šių dienų kartu įpindama poetų Justino Marcinkevičiaus ir Marcelijaus Martinaičio kūrybos. Dėl ligos neatvyko turėjusi programoje dalyvauti skaitovė Danutė Samienė.
  Vadžgirio vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Šebukai“ susirinkusiesiems parengė nuotaikingą liaudies dainų ir melodijų koncertą. Prisiminėme, kiek daug gražių liaudies dainų yra sukurta. Talentingi ansamblio vaikai ir jų vadovė Lina Lukošienė ne tik dainavo, bet ir grojo įvairiais muzikos instrumentais.
  Renginį finansavo Lietuvos kultūros taryba iš programos „Lietuvos atkūrimo šimtmetis“ pagal Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos projektą „Šimtmečio tiltai“. Projektą remia Raseinių rajono savivaldybė.

  Zita Gedminienė,
  Kaulakių bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

  Komentarų nėra