2019 rugpjūčio
23
Penktadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Švęskime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

  Siųsti Versija spausdinimui

  Vasario 16 d. minėsime pačią reikšmingiausią Lietuvos istorijos datą. Lietuvos valstybės atkūrimo dieną švęskime kartu su profesionaliais ir originaliais atlikėjais: duetu „DuoViola“  Gertrūda Beinaryte–Krunglevičiene ir Laimiu Krunglevičiumi bei solistu (baritonas) Martynu Beinariu ir koncertmeistere Skaiste Beinariene. Jie dovanos savitą ir subtilią koncertinę programą.
  Duetas „DuoViola“, susikūręs  2016 m., sako, kad „muzika yra laisvė, ji neturi ribų, jos nereikia nuobodžiai mokytis ir įrėminti, ji turi lietis laisvai. Niekada nesupratome ir nesuprasime muzikinės konkurencijos, piktų veidų, atliekant muziką ar ją klausant. Gyvenimas pilnas stebuklų, o muzika yra vienas iš jų“. Šie profesionalūs atlikėjai grodami nesiekia įrodyti savo didelių galimybių ar virtuoziškumo, svarbiausia jų užduotis – savo muzika sukelti klausytojams nuoširdžią šypseną, atsipalaidavimą, džiaugsmą, jaudulį ir nostalgiškas ašaras…
  M.Beinaris (baritonas) ir S.Beinarienė (fortepijonas) kartu koncertuoja jau ketvirtus metus. Per juos pasirodė daugelyje Lietuvos didžiųjų miestų ir miestelių scenų. Šie atlikėjai dalyvavo dideliame  muzikiniame projekte „Musica sacra“, kurį organizavo Lietuvos muzikų rėmimo fondas ir jo įsteigta bendrija „Atgaiva“, atsiliepdami į Lietuvos vyskupų konferencijos raginimą dvasiškai susikaupti ir pasirengti laukiant Šventojo Tėvo Pranciškaus apsilankymo Lietuvoje. Muzikinis projektas buvo  skiriamas šiam neeiliniam įvykiui ir turėjo pasiekti  visas Lietuvos vyskupijas, primindamas Lietuvos žmonėms Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-metį. Martynui ir Skaistei buvo patikėta atsakomybė organizuoti koncertus penkiolikoje bažnyčių.
  M.Beinaris yra dovanojęs koncertinę programą plačiajai publikai su Kauno styginių kvartetu tiek Kauno valstybinėje filharmonijoje, tiek kitose muzikinėse erdvėse. Šiuo metu Martynas ruošia naują vaidmenį Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, Imre Kalmano  operetėje „Silva“.
  Taigi susitikime vasario 16 d. 14 val. šventiniame koncerte Atviroje jaunimo erdvėje.
  Raseinių rajono kultūros centras

  Komentarų nėra