2019 birželio
25
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Tadas – specialiojo prizo laimėtojas

  Siųsti Versija spausdinimui

  Penkioliktus metus Šiluvos gimnazijoje organizuojamas respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Angelo žinia“. Jo  iniciatoriai – Šiluvos gimnazijos dailės mokytojai Rima ir Algirdas Bingeliai. Kūrybinio konkurso idėja – ugdyti vaikų meninius įgūdžius, kūrybiškumą, domėjimąsi krikščioniškąja kultūra, įprasminant tradicinių švenčių džiaugsmą.
  Į konkursą susirinko vaikai ir pedagogai iš daugelio šalies rajonų. Visi galėjo džiaugtis ir gėrėtis savo ir kolegų ugdytinių kūryba, dalytis pedagoginės veiklos patirtimi. Konkurse dalyvavo ir du Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai, jie pristatė savo kūrybinius darbus, kiekvienas savaip atskleidė angelo siųstą žinią.
  Kol mokinių piešinius vertino kompetentinga komisija, visi dalyviai buvo pakviesti užsiimti kūryba. Susirinkusiesiems buvo organizuotos kūrybinės dirbtuvės, jose mokytojai susipažino su stiklo kompozicijų kūrimu (patirtimi dalijosi Rimvydas Daužvardis), mokiniai – su grafikos technika (mokytoja Gintarė Norkienė) bei suvenyrų kūrimo ypatumais (muziejininkė Daiva Skrupskelytė).
  Po kūrybinių dirbtuvių visi sugrįžo į salę išklausyti vertinimo komisijos. Dvylikametis Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos lankytojas Tadas Ambrozaitis tapo specialiojo prizo diplomantu, jam įteikta dovana. Tado piešinys bus perkeltas ant didelio formato drobės ir džiugins Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos lankytojus. O Astrėja Vaitkevičiūtė apdovanota padėka bei suvenyru už kūrybiškumą.
  Tegul mokinius lydi sėkmė ir džiaugsmas kūryboje, o kurti bei atrasti save padės juos globojantis angelas.
  Dalia Rapalytė,
  Raseinių rajono kultūros centro dailės
  studijos vadovė

  Komentarų nėra