Tarp keturi? stipriausi?

Versija spausdinimui

Kovo 31 d. Raseini? KKSC-Norvelita d?l patekimo ? finalin? ketvert? Vilniuje su vietos ,,?uolu aid? Lietuvos vyr? I lygos tinklinio ?empionato atkrintam?sias varybas. Rungtynes m?sikiai prad?jo nusiteik? sunkiai pakovoti. Jau I seto pradioje vilnie?iai buvo upulti stipriais sm?giais ir ,,geleine gynyba, tad ,,?uolas surinko vos 14 tak? (25:14). Antrame sete ,,atsigav? sostin?s tinklininkai pirmavo 5:0. Po m?siki? papraytos minut?s pertraukos rezultatas pasitais? ir v?l buvo m?s? naudai (13:8). Atrod?, kad pavyks lengvai laim?ti ir ? set?, ta?iau pabaigoje varovams pavyko rezultat? ilyginti (24:24). Vis tik labai ?tempt? kov? rezultatu 31:29 laim?jo m?s? vaikinai. Galima sakyti, kad antras setas ir l?m? rungtyni? baigt?, nes tre-?iame ,,?uolo vyrai nesugeb?jo rimtai pasiprieinti. Setas laim?tas rezultatu 25:14, o rungtyn?s 3:0 (81:57).

Atsakomosios varybos Raseiniuose buvo numatytos balandio 1 dien?, ta?iau varovai neatvyko, taip atiduodami pergal? be kovos. Tai, inoma, nedaro garb?s garsiam Vilniaus klubui, kuris daug met? aid? Lietuvos vyr? tinklinio auk?iausioje lygoje. Be KKSC-Norvelitos ? finalin? etap? jau pateko ir Kauno KTU-Mintonet tinklininkai. Jie du kartus ?veik? Klaip?dos ,,Omeg?. Finalai vyks balandio 57 dienomis Kelm?je.

Raseini? jaunimo komanda, dalyvaujanti atvirame Kauno miesto ,,A lygos ?empionate, taip pat aidia finalinio ketverto varybose.