2019 spalio
17
Ketvirtadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Tarptautiniame piešinių konkurse – trys diplomantės

  Siųsti Versija spausdinimui

  Panevėžio gamtos mokykla 28 kartą organizavo tarptautinį piešinių konkursą „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“, skatinantį vaikus ir jaunimą pažinti gamtą, ugdytis aplinkosaugines kompetencijas, meninius-kūrybinius gebėjimus. Piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ – neformalaus vaikų švietimo renginys, skirtas mūsų respublikos ir kitų šalių vaikams. Jo tikslas – ugdyti atvirą, dėmesingą žmogui ir aplinkai vaiką, siekiantį per kūrybą išreikšti savo požiūrį, nuostatas į gamtą ir meną.
  Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos jaunieji menininkai per užsiėmimus turėjo galimybę ne tik piešti piešinius, bet ir tarpusavyje pasidalyti mintimis apie mūsų planetos nepakartojamą grožį. Konkursui buvo atrinkta 10 dailės studijos vaikų kūrinių.
  Šiais metais konkursui pristatyti 1 768 kūrybiniai darbai iš Lietuvos ir 12 užsienio šalių: Baltarusijos, Estijos, Indijos, Ispanijos, Kinijos, Latvijos, Lenkijos, JAV, Rumunijos, Rusijos, Slovakijos, Slovėnijos. Vertinimo komisija išrinko 100 geriausių piešinių ir jie buvo apdovanoti diplomais. Laureatų darbai eksponuoti Gamtos mokyklos „Žaliojoje galerijoje“.
  Geriausiai konkurse pasirodė trys dailės studijos mažosios menininkės: Astrėja Vaitkevičiūtė (9 m.), Augustė Bulotaitė (9 m.) ir Ineta Šimkutė (9 m.). Jos už savo kūrinius buvo apdovanotos konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ laureato diplomais.
  Šis piešinių konkursas atskleidė kiekvieno vaiko kūrybiškumą, ugdė meilę, pagarbą mūsų planetai Žemei bei jos gyvybei.
  Dalia Rapalytė,
  Kultūros centro dailės studijos vadovė

  Komentarų nėra