2020 balandžio
5
Sekmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Tarptautinis mėgėjų teatrų festivalis

  Siųsti Versija spausdinimui

  Lapkričio 30 dieną, paskutinį rudens šeštadienį, tradiciškai į Skuodo rajono kultūros centrą rinkosi tarptautinio mėgėjų teatrų festivalio „Vaidėnam tievū kalba“ dalyviai. Be galo džiaugiamės, kad Šiluvos mėgėjų teatras „Cinkelis“ turėjo garbės sudalyvauti šiame festivalyje. Juolab kad pakvietė pats festivalio sumanytojas ir organizatorius Edmundas Untulis. Jis juk ir šiluviškių vaidinamos pjesės autorius.
  E.Untulis pristatydamas festivalio dalyvius džiaugėsi, kad plečiasi draugystė tarp teatro kolektyvų ir šiemet sulaukta svečių iš Žemaičių Naumiesčio Žemaičių krašto etnokultūros centro mėgėjų teatro „Lamata“ (kolektyvas yra šiluviškių geras draugas) ir Šiluvos mėgėjų teatro „Cinkelis“. Tarp dalyvių taip pat buvo ir skuodiškių kaimynai – Kretingos rajono kultūros centro E.Radžiaus teatras bei iš netolimo užsienio Latvijos Vergalės teatras. Šventėje pasveikintas Skuodo rajono kultūros centro Žemaičių teatro režisierius E.Untulį įteiktos Žemaičių šlovės žvaigždės proga.
  Esame laimingi, kad šiluviškių vaidyba patiko ne tik žiūrovams, bet ir visiems festivalio artistams bei režisieriams. Savo spektaklį vaidinome jau 31 kartą. Tikrai buvo garbė sudalyvauti tokiame mėgėjų teatrų festivalyje ir, kaip minėjo Skuodo kultūros centro direktorius, „teatrų pasirodymai paliko neišdildomų įspūdžių, pripildė dieną gerų bei smagių emocijų“. O mes į teatro draugų sąrašą įrašėme dar du mėgėjų teatrų kolektyvus: Kretingos rajono kultūros centro E.Radžiaus teatrą bei Latvijos Vergalės teatrą. Tikimės sulaukti šių puikių kolektyvų „Šiluvos devyndienio“ renginyje rugsėjo mėnesį.
  Birutė Greicienė,
  Šiluvos mėgėjų teatro
  „Cinkelis“ vadovė

  Komentarų nėra