2019 balandžio
23
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Tarptautinis socialinis projektas „Ypatingas grožis“

  Siųsti Versija spausdinimui

  Tarptautinis socialinis projektas „Ypatingas grožis“ įgalina grožį, atskleidžia neįgaliojo žmogaus neretai slepiamą grožį, emocijas, o taip pat juos auginančių, globojančių artimųjų, globėjų grožį, emocijas.
  Projektu siekiama parodyti, kad visuomenėje yra ypatingų žmonių, turinčių negalią, kuri yra graži, atkreipti dėmesį į artimuosius, globėjus, auginančius, globojančius ypatingus žmones, laužyti nusistovėjusius standartus, hipotezes, kad neįgalieji negali būti modeliais. Turint negalią ar auginant, globojant išskirtinį žmogų gyvenimas nesibaigia.
  Socialinis projektas „Ypatingas grožis“ visus kartu kviečia į negalią pažvelgti kitu kampu, skatina pasitikėjimą savimi. Kiekvienas mes esame ypatingas ir gražus. Projektas vyksta visos Lietuvos mastu bei pasiekė Angliją ir Airiją.
  Įvyko 109 fotosesijos, modeliai – įvairaus amžiaus asmenys turintys įvairią negalią. Fotografijų parodai atrinkta tik po vieną nuotrauką.
  Projekte dalyvavo: 109 modeliai, 75 fotografai, 50 grožio stilistų, 6 videooperatoriai, 5 dekoratoriai, floristai, įvaizdžio specialistai, 5 vietos ir šunų specialistai, 16 savanorių, 3 organizatoriai, 12 partnerių, 4 informaciniai partneriai, 16 rėmėjų, 11 draugų. Iš viso dalyvaujančių projekte yra apie 400 asmenų ir tai dar ne pabaiga.
  Sukurtas dokumentinis filmas apie projekto eigą. Planuojama išleisti projekto knygą ir antrą dalį dokumentinio filmo.
  Idėjos iniciatorė ir organizatorė Edita Navickienė (Šiauliai).
  Projektą organizuoja: Edita Navickienė, Šiaulių apskrities cerebrinio paralyžiaus asociacijos (ŠCPA) pirmininkė; Vidmantė Raustytė, Šiaulių apskrities cerebrinio paralyžiaus asociacijos (ŠCPA) tarybos narė; Giedrė Brazlauskaitė, aktyvi visuomenininkė, Europos Parlamento nario Valentino Mazuronio atstovė Šiauliuose.
  Projekto partneriai: Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, radijo stotis RS2, Fotografijos namai.
  Projekto draugai: VšĮ „Naisių vasara“, labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, VšĮ „Baltijos cirkas“, Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka.
  Projekto rėmėjai: UAB „Poligrafas“, UAB „Inscoco“.
  Paroda vyks Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje nuo 2018 10 23 d. iki 2018 11 07 d.

  Komentarų nėra