2019 sausio
22
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Techninių pjesių konkursas

  Siųsti Versija spausdinimui

  VšĮ Ariogalos kanklių muzikos mokykloje „Lyrika“ vyko techninių pjesių konkursas „Etiudas- 2018“. Kasmet kiekvienos klasės mokiniai šiam konkursui ruošia tik tai klasei skirtą techninę pjesę-etiudą, kurio atlikimo techniką, dinaminę liniją tobulina apie du mėnesius. Kaip ir gamų, taip ir techninių pjesių atlikimo konkursas – tai pirštų bėglumo (miklumo) varžybos.
  Pasak mokytojos Ramunės Jurkienės, šio konkurso tikslas – plėsti mokinių muzikavimo galimybes, nuosekliai ir profesionaliai ugdant muzikavimo kanklėmis technikos įgūdžius. Konkurso uždaviniai – stiprinti mokinių mokymosi motyvaciją siekiant geresnių rezultatų, lavinti mokinių meninius gebėjimus, turtinti koncertinę, sceninę patirtį.
  Vertinimo komisijos darbe talkino ir 2017 m. kanklių specialybės absolventė Kamilė Žukauskaitė. Ji mažosioms ir jaunosioms konkurso dalyvėms negailėjo komplimentų, linkėjo mylėti kankles ir toliau tobulinti muzikavimo techniką gamomis, etiudais, kad ateityje sektųsi sklandžiai atlikti pačius gražiausius muzikos kūrinius.
  Sveikiname konkursantes!
  Ema Mikitonytė

  Komentarų nėra