2019 rugsėjo
22
Sekmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Tėvo diena Vosiliškyje

  Siųsti Versija spausdinimui

  Gegužės 30 dieną Vosiliškio bendruomenės namuose vyko popietė Tėvo dienai paminėti. Sulaukėme gausaus būrio žiūrovų, renginio dalyvių ir svečių.
  Radviliškio rajono Pašušvio kultūros namų saviveiklininkai padovanojo Irenos Širvienės eilių ciklą „Visagalis laikas“ ir nuotaikingą K.Sajos spektaklį „Kepurė dega“. Pašušviečių skaitomos eilės, spektaklis – puiki dovana tėvams, seneliams ir visiems susirinkusiesiems. Sužavėjo šaunus artistų kūrybiškumas, profesionalumas. Saviveiklininkai trumpam paįvairino mūsų kasdienybę ir padovanojo gerą nuotaiką.
  Šventė buvo tęsiama prie kvapnios arbatos ar kavos puodelio. Vyko diskusijos, visi nuoširdžiai bendravo, sėmėsi patirties, pasitikėjimo savimi, dalijosi įspūdžiais, prisiminimais ir vaišinosi firminiu Danutės obuolių pyragu, skaniu kaimišku kugeliu.
  Vosiliškiečiai nuoširdžiai dėkoja Pašušvio kultūros namų saviveiklininkams už nuostabų spektaklį, nuoširdų bendravimą, bendradarbiavimą. Dėkojame šaunioms šeimininkėms Vidai, Nijolei, Virginijai už gardų garuojantį kugelį. Ačiū visiems šventės rėmėjams, organizatoriams ir dalyviams.

  Vanda Liutinskienė,
  Vosiliškio kaimo bendruomenės narė

  Komentarų nėra