Tradicinė „Vilties tako“ išvyka į Lenkiją

Siųsti Versija spausdinimui

Kaip ir kasmet, tradiciniu renginiu ir išvyka Raseinių dienos centro „Vilties takas“ darbuotojams ir lankytojams tapo kelionė į Lenkijos Respubliką, Tčevo mieste vykstantį tarptautinį specialiųjų poreikių asmenų „Nuostabųjį teatrų festivalį“. Tai didžiausias renginys, kurį organizuoja Specialiojo ugdymo centras Tčeve. Tai buvo ir centro atsakomasis vizitas pas draugus (jie buvo atvykę pagal mainų programą į  Raseinius pavasarį).
Centro lankytojai ir darbuotojai per festivalį turėjo galimybę pasirodyti profesionalioje scenoje, pasitelkdami judesį, muziką perteikti emocijas, pamatyti kitų dalyvių pasirodymus.
Šiais metais festivalyje dalyvavo kolektyvai iš Gruzijos, Rusijos, Ukrainos, Lenkijos, Čekijos. „Nuostabųjį teatrų festivalį“ globoja organizacija UNICEF, Pamario vaivadijos, Tčevo miesto administracija, Lenkijos Respublikos švietimo ir kultūros ministerija, kitos neįgaliųjų organizacijos. Spektaklius stebėjo ne tik patys neįgalieji, bet ir darželinukai, mokiniai, miesto bendruomenės atstovai, salė visada buvo pilna žiūrovų.
„Vilties tako“ teatro grupės „Aitvaras“ lankytojai Daiva, Saulius, Laura, Egidijus, Donatas, Violeta, Ada (vadovė Irma) festivalyje suvaidino meninę kompoziciją „Metų ratas“. Puikus įvertinimas ir dovanos labai pradžiugino festivalio dalyvius, motyvavo juos tolimesnėms veikloms, užsimezgė draugiški santykiai ir ryšiai su kitomis socialinėmis įstaigomis ir neįgaliųjų centrais.
Už galimybę išvykti ir dalyvauti tarptautiniame neįgaliųjų teatrų festivalyje dėkojame Raseinių rajono savivaldybės administracijai, merui Andriui Bautroniui, Socialinės paramos skyriaus vedėjai Loretai Laugalienei.
Asta Stanaitienė, „Vilties tako“ direktorė

Komentarų nėra