2019 rugsėjo
22
Sekmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Tradicinė jau penktoji gitaros šventė Betygaloje

  Siųsti Versija spausdinimui

  Betygaloje vyko tradicinė jau penktoji kasmetinė Gitaros šventė. Kiek netradiciškai gausų būrį dainininkų ir muzikantų pasitiko gaivus vasaros lietus. Jis irgi norėjo prisidėti prie šventės ir suprasdamas ištroškusios žemės prašymą sąžiningai dirbo savo darbą.
  Šventėje savo dainomis džiugino Elvyra Vaštakienė, Darius Leveckis, Andriejus Radčenko, Germanavičiai, Albinas Stakauskas, Kęstutis Klikna, Domas Ročka, Gintautas Petrošius su dukra Viktorija, Mindaugas Žiūkas, mokytojo Petro Beniulio vadovaujamas gitaristų ansamblis iš Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos. Norėčiau išskirti dalyvius Matą ir Dangirą iš Kauno, nes vaikinai yra nacionalinės reikšmės konkursų laimėtojai, jų daina „Nesvarumo būklė“ pateko į „Youtube“ VEVO kanalo muzikinių klipų biblioteką. Mato ir Dangiro daina yra trečioji lietuviška daina, kuri sukasi viso pasaulio „Youtube“ VEVO kanalo vartotojų paskyrose. Ir dar vienas svečias – PrajaPatii-Jonas Chockevičius, kompozitorius, atlikėjas, jau per 20 metų dirbantis Lietuvos muzikinėje scenoje. Vienas iš esminių Jono kūrybinio kelio akcentų yra patriotinio roko metalo grupė „Thundertale“. Per 15 grupės gyvavimo metų sudalyvauta ne viename TV projekte, sugrota daugybėje festivalių, koncertų Lietuvos miestuose ir miesteliuose bei už jos ribų. Dar vienas svarbus akcentas – neseniai pristatyta roko opera „Priesaika“, skirta partizanų atminimui. PrajaPatii – naujas žingsnis J.Chockevičiaus  – kompozitoriaus, atlikėjo – kūrybiniame kelyje. Šis vardas įkvėpė ir suteikė galių parašyti misteriją „Vėjų šventyklos ruduo“.
  Raseinių rajono kultūros centro Betygaloje kultūrinių renginių organizatorė Janina Baltkojienė nuoširdžiai dėkoja šventės pagalbininkams: Betygalos Maironio gimnazijos direktorei Darei Zurlienei ir jos vadovaujamam kolektyvui, Betygalos seniūnijos seniūnui Stanislovui Totilui ir jo vadovaujamai komandai, bendruomenės „Židinys“ pirmininkui Rolandui Aksamitauskui, Raseinių rajono kultūros centro administracijai, garso operatoriams Vytautui Kasparavičiui ir Raimondui Tarvydui, šventės dekoratorei Jurgitai Olonovai („Gėlėta istorija“), videooperatoriui ir fotografui Vytaliui Judickui, informaciniams rėmėjams: laikraščiams „Alio, Raseiniai“, „Ūkininko patarėjas“, portalams manoraseiniai.lt, raseiniaitv.lt, raseiniai.online.
  Eglė Matulaitytė

  Komentarų nėra