Tradicinis renginys „Pavasaris ir Mirkliuose“ – nuotoliniu būdu

Siųsti Versija spausdinimui

Dėl karantino Lietuvoje sustabdytos visos bendruomenių veiklos, šventės ir susibūrimai. Ir per Velykas negalėjome kartu ridenti margintų kiaušinių, sportuoti, dainuoti, žaisti, suvalgyti po gabalėlį torto.
Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė ieškojo įvairiausių būdų, kaip išradingai nuotoliniu būdu per karantiną suorganizuoti tradicinę šventę ,,Pavasaris ir Mirkliuose“, kaip apgaubti žmones meile ir gerumu, kad nebūtų toks sunkus šv. Velykų laukimo metas. Nuspręsta balandžio 11–12 dienomis suorganizuoti pavasarinę šventę nuotoliniu būdu. Todėl visi bendruomenės nariai – nuo jauniausio iki vyriausio – ėmėsi labai išradingo ir malonaus darbo: piešė, dėliojo kompozicijas iš akmenukų, kūrė puokštes, margino įvairiais būdais kiaušinius ir siuntė po kelias nuotraukas ir vaizdo įrašus. Susidarė nemaža parodėlė, kurią demonstruojame.
Mirklių kaimo bendruomenė atsidėkodama už dalyvavimą nuotoliniu būdu suorganizuotame renginyje apdovanos visus padėkomis ir suvenyrais artimiausiame renginyje po karantino. Šioje šventėje dalyvavo ir Raseinių pagalbos šeimai namų socialinė darbuotoja Sonata su vaikučiais.
Nuoširdžiai visiems dėkoju už dalyvavimą mūsų  nuostabioje šventėje: Urtei, Gustui, Gabijai, Steilai, Helai, Monikai, Ramintai, Domantei, Liudai, Rasai, Neringai Š., Danutei, Neringai U., Danguolei, Juditai, Irenai, Donvinai, Genutei, Vytautui, Linai S., Nijolei, Algimantui, Ingridai, Onutei, Vilmai, Gitanai, Redai, Mindaugui, Sonatai, Jolantai, Livetai, Editai, Lukrecijai, Simonai, Sigitai, Evaldui ir Ernestui.
Linkiu pavasarinio džiaugsmo, saulės ir šilumos jūsų namuose, naujų idėjų ir sėkmės darbuose. Tegul jūsų širdyse skleidžiasi patys gražiausi pavasariniai žiedai. Linkiu visiems būti sveikiems.

Gražina Andraitienė,
Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė

Komentarų nėra