Tradiciškai smagi vaikų vasaros stovykla

Siųsti Versija spausdinimui

Birželio 29 d. prasidėjo pats gražiausias, karščiausias laikas tradicinėje vaikų vasaros stovykloje ,,Draugai“. Stovyklautojai, suvažiavę iš įvairių miestų, miestelių, tradiciškai įsikūrė nuostabioje aplinkoje – kaimo turizmo sodyboje ,,Fliorencija“. Stovyklai vadovavo Neringos šokių studijos vadovė Neringa Šlopšnienė ir šokių studijos „Diamente“ vadovė Aurelija Balčiūnienė.
Penkių dienų vasaros vaikų stovykloje ,,Draugai“ susirenka 7–15 metų vaikai. Jie būna suskirstyti į dvi amžiaus grupes.
Stovyklos tikslas – mokyti vaikus bendravimo, rasti prasmingų laisvalaikio praleidimo būdų, patobulinti žinias apie šokį, įsigilinti į šokio istoriją. Stovykloje vyksta edukaciniai užsiėmimai, netradicinės sporto varžybos ir dar daug įvairių užsiėmimų, pramogų gamtoje.
Birželio 29 d. į stovyklą atvyko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė. Pareigūnė vaikučiams išdalijo balionus su policijos atributika, parodė filmuotą medžiagą, kaip saugiai elgtis kelyje, prie vandens, kada ir kaip kviesti pagalbą, taip pat priminė Kelių eismo taisykles. Vėliau vaikai aktyviai atsakinėjo į klausimus, kaip saugiai elgtis kelyje, gatvėje. Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė palinkėjo gerai ir saugiai praleisti laiką įteikdama vadovėms  Neringai ir Aurelijai po ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais. Pas vaikučius atvyko ir policijos bičiulis Amsis. Taip užtikrinome, kad stovykloje vaikučiai bus saugūs ir saugiai grįš į namus.
Gražina Andraitienė,
Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė,
Neringa Šlopšnienė,
stovyklos vadovė

Komentarų nėra