2018 gruodžio
11
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Trys karaliai Raseinių lopšelyje-darželyje „Saulutė“

  Siųsti Versija spausdinimui

  Apsisuko metų ratas ir vėl Raseinių lopšelį-darželį „Saulutė“ aplankė Trys karaliai – išminčiai. Trys karaliai – sausio 6-ąją minima šventė. Lietuvoje ją tradiciškai laikome visų žiemos švenčių pabaiga, kai nupuošiamos eglutės ir visos kalėdinės dekoracijos paslepiamos sandėliukuose iki kitų metų. Ant namų durų šią dieną dažnai užrašomos raidės K, M ir B, šalia jų – kryželiai.
  Sausio 5 dieną „Saulučių“ grupės vaikai Kristupas, Denas, Dominykas, Airidas apsirengę kaip Trys karaliai, užsidėję karūnas giedojo giesmes, nešė linkėjimus, dovanas ir visiems paskelbė žinią, kad atėjo laikas atsisveikinti su eglute. Ant durų pašventinta kreida užrašė pirmas karalių vardų raides +K +M +B. Tikima, kad tuos namus lankys laimė ir karalių linkėjimai pildysis. Jie aplankė visus lopšelio-darželio vaikus ir darbuotojus. Nepamiršo palinkėti laimės ir socialiniams partneriams – aplankė Raseinių lopšelio-darželio „Spinduliukas“ bendruomenę. O Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos trečios klasės mokiniai, lydimi mokytojos Dianos Užemeckienės ir socialinės pedagogės Beatos Vaičekauskienės, patys atvyko į mūsų darželį ir „Pasakaičių“ grupės vaikams padovanojo vaidinimą, taip ugdydami visų mūsų socialines, komunikavimo kompetencijas.
  Džiugu, kad vaidinimas įvyko ir „Žirniukų“ grupėje. Jį paruošė šios grupės tėveliai. Aktyviai įsitraukė ir lopšelio-darželio tarybos narys Edgaras Juška.
  Trijų karalių šventę organizavo auklėtojos D.Šilkūnienė ir N.Jurkienė, muzikos pedagogė O.Petroševičienė.
  Indrė Matevičienė, lopšelio-darželio direktorė,
  Dalia Šilkūnienė ir Neringa Jurkienė,
  auklėtojos metodininkės

  Komentarų nėra