2020 balandžio
2
Ketvirtadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Užkalnių kaimo bendruomenė įgyvendino projektą

  Siųsti Versija spausdinimui

  Užkalnių kaimo bendruomenė teikė paraišką pagal veiklos sritį „Kaimo bendruomenės materialinės bazės sukūrimas ir (arba) stiprinimas“ pagal 2019 m. nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles ir gavo finansavimą. Bendra projekto vertė
  2 847 Eur. Dalį lėšų – 313,17 Eur – skyrė Raseinių rajono savivaldybė, 2 533,83 Eur – Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija.
  Už gautas lėšas praturtinome bendruomenės materialinę bazę. Įsigijome dviratį-treniruoklį, inversinį stalą bendruomenės sporto žaidimų kambaryje, nešiojamąjį kompiuterį, projektorių, ekraną, staliuką projektoriui ir kompiuteriui, sulankstomų stalų, stalelį su kėdėmis, tepalinį radiatorių, sumuštinių keptuvą ir šaltkrepšį (juos naudosime Vaikų dienos užimtumo centre), informacinį stendą (jį naudosime per renginius, bendruomenės narių susirinkimuose).
  Pagerinusi materialinę bazę bendruomenė turės kokybiškesnes ir patogesnes sąlygas ne tik Vaikų dienos užimtumo veiklai plėtoti, bet ir jaunimui ar šeimomis, dalyvaujančioms visose bendruomenės veiklose. Tikimės, kad stipri bendruomenės materialinė bazė gausiau suburs bendruomenės narius aktyvesnei veiklai, pagerės darbo ir renginių kokybė. Tarp bendruomenės narių bus propaguojama sveika gyvensena, turiningai leidžiamas laisvalaikis. Pagerės kaimo žmonių kultūrinio gyvenimo, laisvalaikio praleidimo kokybė, bus skatinamas bendruomeniškumas, bendravimas tarp kartų per bendrą veiklą, edukacinius, kūrybinius ir sportinius užsiėmimus. Organizuojama veikla taps kokybiškesnė, įdomesnė, nes gausesnis būrys lankytojų lems įvairesnės veiklos pobūdį.
  Gitanas Kybartas, bendruomenės pirmininkas

  Komentarų nėra