Užkalnių kaimo bendruomenei įteikta ministrės padėka

Siųsti Versija spausdinimui

Užkalnių kaimo bendruomenei įteikta vidaus reikalų ministrės Ritos Tamašunienės padėka už pilietiškumą 2020 metais kartu su Savivaldybe sprendžiant COVID-19 sukeltas problemas.
Kaimo bendruomenė per karantiną daug dėmesio skiria gyventojų, ypač vyresnio amžiaus, sveikatai, saugumui. Bendruomenės nariai nuolat bendrauja su gyventojais ir padeda spręsti iškilusias problemas.
Bendruomenė socialiniame tinkle „Facebook“ yra paskelbusi žinutę, kad ištikus bėdai, pritrūkus vaistų, maisto ar iškilus kitoms problemoms galima skambinti bendruomenės pirmininkui ir jis pagal galimybes organizuos pagalbą.
Užkalnių kaimo bendruomenė jau keleri metai kaip partnerė dalyvauja Raseinių rajono savivaldybės projekte „Kompleksinės paslaugos šeimai“, turi vaikų dienos centrą. Šios paslaugos organizuojamos ir per karantiną, pateikiamos nuotolinės užduotys, skelbiami konkursai, vyksta kita įdomi veikla.
Bendruomenė taip pat dalyvauja labdaros fondo „Maisto bankas“ veikloje – iš Raseinių mieste esančių prekybos tinklų ima paskutinės dienos galiojimo produktus ir juos tą pačią dieną perduoda nepasiturintiems kaimo gyventojams. Ši veikla nenutrūksta ir per karantiną.
Džiaugiamės, kad be galo prasmingą ir svarbią veiklą įgyvendinanti Užkalnių kaimo bendruomenė liko įvertinta nacionaliniu lygmeniu.
Loreta Sirvidienė

1 Komentaras

  1. Simona

    2021 - 01 -07 12:42

    Valio, kaip smagu.