Vaikai džiaugėsi savo kūriniais

Siųsti Versija spausdinimui

Karštą birželio 26 d. Pramedžiavos bibliotekos kieme vyko edukacinis užsiėmimas vaikams ,,Piešimas ant stiklo“. Užsiėmimą vedė Girkalnio darželio priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rūta Rukšėnaitė-Kleivienė.
Piešimas ant stiklo – tai viena iš paslaptingesnių technikų, nes kas kartą negali numatyti, kaip atrodys tavo piešinys. Dėl to piešti buvo labai įdomu. Teigiama, kad piešimas ant stiklo nuramina emocijas, atpalaiduoja judesius, lavina smulkiąją motoriką.
Per užsiėmimą Rūta papasakojo apie stiklo dekoravimo priemones, pademonstravo piešimo technikas. Vaikai keliomis technikomis spalvino, puošė ornamentais ir raštais stiklinius indus. Įsijausti į piešimo procesą padėjo Rūtos skaitoma lietuvių liaudies pasaka ,,Stiklo kalnas“.
Kiekvienas dalyvis sukūrė savo unikalų dirbinį. Visi buvo patenkinti darbeliais. Sakoma, kad piešimas ant stiklo kelia kiekvieno, net ir teigiančio, kad nemoka piešti, žmogaus savęs vertinimą, kadangi čia rezultatas visada garantuotas.
Baigę piešti kūrybinius darbelius vaikai vaišinosi bibliotekininkės Raimundės Višinskienės darže užaugintomis braškėmis ir džiaugėsi nuostabiais kūriniais.
Nors karšta saulė ir slopino, kūrybinis darbas visiems suteikė daug teigiamų emocijų.
Raimundė Višinskienė,
Pramedžiavos bibliotekos bibliotekininkė

Komentarų nėra