2018 balandžio
24
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Vaikų, tėvų ir senelių protmūšis

  Siųsti Versija spausdinimui

  Balandžio 7 d. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko tradicinis vaikų ir tėvų protmūšis „Protų bokštas“. Šiais metais į intelektualias kovas buvo pakviesti ir mokinių seneliai. Gausus būrys tėvelių ir senelių penktadienio vakarą praleido kartu su vaikais ar anūkais. Gyvenimiška patirtis nenusileido jaunystei ir suaugusieji demonstravo puikias žinias, rodė gražius bendravimo, bendradarbiavimo pavyzdžius.
  Bendros veiklos neformalioje aplinkoje stiprina bendruomenės santykius, gerina psichologinę atmosferą, formuoja vertybines nuostatas.
  Dėkojame gimnazijos klasių auklėtojams: Tomui Kantautui, Danutei Vykertaitei, Gintarei Tytmonienei, Valdai Petrokienei, Editai Baltrušaitienei, gimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Audrai Samienei už renginio organizavimą, gimnazijos direktorei Danutei Janukienei – už palaikymą ir paramą, o tėveliams Jurgitai Liatukienei ir Dariui Bružui – už renginio vedimą.
  Nuoširdžiai ačiū už dalyvavimą renginyje gimnazistų tėveliams, seneliams, ir, žinoma, patiems gimnazistams. Tik būdami kartu sukursime mokyklą, kurioje puoselėjamas pozityvumas, vertybės, skatinamas sveikas gyvenimo būdas, ugdoma pagarba vyresniajai kartai.

  Audra Samienė,
  direktoriaus pavaduotoja ugdymui

  Komentarų nėra