Vaikystės pasaka Gervinėje

Siųsti Versija spausdinimui

„Visi suaugusieji kadaise buvo vaikai. (Deja, tai prisimena tik nedaugelis.)“
„Mažasis princas“,
A. de Sent-Egziuperi

Vaikai – mūsų ateitis. Jei kaime liks gyventi žmonės, gims vaikai, jaunoms šeimoms bus čia gera gyventi – kaimas gyvuos, jis bus patrauklus, todėl Gervinės kaimo bendruomenė kasmet puoselėja ir turtina gana didelę viešąją erdvę prie bendruomenės namų, o prie to prisideda ir Raseinių rajono kultūros centras Gervinėje. Ypatingas dėmesys skiriamas viešosioms erdvėms sutvarkyti, aplinkai gražinti, statomoms skulptūroms ar kitiems sporto, poilsio ar laisvalaikio įrenginiams įrengti.
Šiais metais Gervinės kaimo bendruomenė parengė ir įgyvendino projektą „Bendruomeniečių akcija – vaikų džiaugsmas gamtoje“ pagal Raseinių rajono savivaldybės įgyvendinamą priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Projekto tikslas – praplėsti vaikų užimtumo erdvę ir kurti jaukią viešąją erdvę – parką, pastatant medinį vaikų žaidimų namelį ir įrengiant laipiojimo sienelę.
Rugsėjo 20 d. Gervinėje vyko vakaras „Muzikos garsuose“, jo metu su būriu susirinkusių vaikų, močiučių, mamyčių ir senelių, perkirpus juostelę, iškilmingai buvo atidaryta atnaujinta ir praturtinta vaikų žaidimų erdvė. Vaikai nekantraudami įsikūrė naujame žaidimų namelyje ir puikiai jį įvertino, aplinkiniams skirdami šypsenas ir juoką.
Visi gavę dovanų po šviesą atspindintį žaisliuką ir atšvaitą pagal įgyvendinamą projektą „Eismo saugumas bendruomenėse“ ir prisiminę, kaip taisyklingai juos naudoti, buvo pakviesti ramiam vakarui „Muzikos garsuose“.
Nė viena šventė, susibūrimas ar vakarojimas neapsieina be dainos, šokio, muzikos garsų, todėl sprendžiant užduotis, klausantis muzikos ir atsakinėjant į įvairiausius klausimus dalyviai pasitikrino, ką jau žinojo apie mus kasdien supančius garsus, kiekvienas sužinojo ką nors nauja.
Muzika – universali žmonijos kalba, o kalbantis kyla pačių įdomiausių idėjų, kurias mes pasiruošę įgyvendinti.
Projekto autorės – Gervinės kaimo bendruomenės pirmininkė Jūratė Garliauskienė ir kultūrinių renginių organizatorė Gervinėje Žaneta Vaištarienė.
Žaneta Vaištarienė,
kultūrinių renginių organizatorė Gervinėje

Komentarų nėra