Vaikystės ritmu

[1]Šių metų virusas pateikė daug išbandymų ir naujovių visuomenei, privalėjome sulėtinti tempą, kartais sustoti, įsiklausyti, susimąstyti ir daug ko išmokti. Buvimas namuose, nuotolinis darbas ir nuotolinis mokymasis privertė pajausti, koks žmogui būtinas kasdienis bendrystės jausmas, koks reikalingas yra gyvas bendravimas su kolegomis, draugais, bendraklasiais.
Birželio 1-ąją pasaulyje švenčiama Tarptautinė vaikų gynimo diena, tad ta proga Šiluvos miestelyje jėgas suvienijo Šiluvos bibliotekos bibliotekininkė Neringa ir Raseinių kūno kultūros ir sporto centro specialistė Šiluvoje Justina. Sušvelninus [2]karantino sąlygas, laikydamiesi saugumo rekomendacijų, išsiilgę vieni kitų, pramogų ir džiaugsmingų krykštavimų, dideli ir maži rinkosi į poilsiavietę Šiluvoje, kur laukė veiklos ir žaidimai – spalvoti muilo burbulai, estafetės, piešimas ant plėvelės, šokio pamoka, naujų vaikiškų knygų pristatymas ir saldžios vaišės.
Dėkojame mamoms, atvykusioms su vaikais, dėkojame ir mokytojoms, atėjusioms pasimatyti ir gyvai pabendrauti su savo mažaisiais auklėtiniais. Džiugu buvo pasimatyti, pabendrauti ir papramogauti. Iki kitų susitikimų! Likite sveiki!

Justina Sebeckytė ir
Neringa Aleksandravičiūtė