2020 vasario
26
Trečiadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Vakaras „Rudens darbai baigti – į būrį kviečiami visi“

  Siųsti Versija spausdinimui

  Spalio 26 d. popietę Gervinės kaimo bendruomenės namuose žaismingai krintant spalvotiems medžių lapams netikėtai uždainavo ruduo ryškiausiomis spalvomis ir pakvietė visus į bendruomenės ir RRKC Gervinėje organizuojamą vakarą „Rudens darbai baigti – į būrį kviečiami visi“.
  Šeimininkės, nešinos su meile keptais pyragais, o vaikai su močiutėmis įspūdingais rudens gėrybių kūriniais, susibūrė jaukiai pavakaroti.
  Mažieji kaimo gyventojai Justas Paukštys, Gabija Vasiliauskaitė ir Deimantė Urniežiūtė parodė meninę programėlę „Dėdė Derlius atkeliavo“, visi buvo pakviesti pažaisti, gerai praleisti laiką rudens sutiktuvių ir darbų pabaigtuvių šventėje.
  Vakaro metu buvo pristatytos net trys parodos. Pirmoji – rudens gėrybių paroda, ją sukūrė atėjusieji į renginį ir atsinešę savo daržo ar sodo grožybių. Antroji – bendruomenės narių Laimos Franckevičienės ir Genutės Urniežienės megztų pirštinių ir šlepečių paroda.
  Kasmet gruodžio mėnesį kaime organizuojama Kalėdinė gerumo akcija ir lankydami kaime gyvenančius vyresnio amžiaus, vienišus ar sergančius gyventojus padovanodavome po simbolinę dovanėlę. Šiais metais bendruomenei gavus paramos – mezgimo siūlų, bendruomenės narės Genutė su Laima sugalvojo numegzti šiltų šlepečių ir pirštinių. Jos su visa meile bus padovanotos per gerumo akciją kaimelio gyventojams.
  Gervinės bendruomenę vienijančių kaimų gyventojai išties yra ypatingi ir visi turi ką nors savito, visi ką nors kuria… Moterys mezga, neria, piešia, tačiau retai kur gali parodyti, ką moka. Todėl nuo šiol renginiuose vyks gyventojų darbų parodos, jos taps tradicinės. Šį kartą visi galėjo pasigėrėti gyventojos Irenos Celskienės nertomis servetėlėmis. Kiekviena vis kitokia, turinti savo istoriją, ypatinga…
  Skambant rudens melodijoms, aptariant parodas šventė baigėsi gurkšnojant karštą arbatą, ragaujant skaniuosius pyragus ir bendruomenės narės Aušros Mickevičienės keptą kugelį.
  Patys aktyviausi, išradingiausi ir darbščiausi buvo apdovanoti – kad ruduo linksmesnis ir žiema šiltesnė būtų!

  Žaneta Vaištarienė,
  kultūrinių renginių organizatorė
  Gervinėje

  Komentarų nėra