2019 gruodžio
8
Sekmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Vakaronė „Sugrįžki, jaunyste“ kartu su kapela „Dubysa“

  Siųsti Versija spausdinimui

  Sakoma, jei tik nori, rasi laiko ne tik darbams, bet ir atsipūsti, pakrauti širdį ir pabūti su bičiuliais. Jau gražia tradicija tapo vyresniems mūsų krašto gyventojams kiekvieno mėnesio paskutinį pirmadienį rinktis į senjorams skirtus vakarus ,,Sugrįžki, jaunyste…“ Vakarus organizuoja Raseinių rajono kultūros centras, dainuoti, suktis šokio sūkuryje ar tiesiog pabūti kartu klausant įvairių rajono meno kolektyvų kviečiantis nuo šių metų pradžios. Į vakarones kaskart susirenka vis daugiau žiūrovų, čia laukia gyva muzika ir puiki nuotaika.
  Liepos mėnesį senjorai palydėjo kartu su legendine Kultūros centro liaudiškos muzikos kapela ,,Dubysa“, kuriai jau 52 metus vadovauja Raseinių miesto garbės pilietis maestro Gintautas Grigalis. Susirinkusieji klausėsi puikių instrumentinių kapelos atliekamų kūrinių, kartu su Ingos Šatkauskienės ir Linos Volfienės duetu dainavo populiarias dainas: ,,Armonika, grok“, ,,Parke senam“, ,,Ateik pakrantėm“. Prisiminimais apie kapelos ,,Dubysa“ atsiradimą ir gyvavimo kelią dalijosi maestro G.Grigalis, kuris yra išleidęs šešias knygas. Maestro knygose sugulė daug kūrinių kapeloms, daugelio kapelos repertuare esančių dainų melodijos – irgi maestro išieškotos, sukurtos.  Solo bandonija grojo Jonas Bajorinas, dainavo Leonas Skarulskis. Ekrane vienas už kitą žavingesni keitėsi filmuoti vaizdai. Kai ,,Dubysa“ užgrojo gransverą, abejingų neliko, šoko beveik visi susirinkusieji. Patys drąsiausi ir šmaikščiausi buvo apdovanoti ,,Dubysos“ garso ir vaizdo įrašais.
  Trečiojo amžiaus universiteto Fizinio aktyvumo fakulteto dekanė Onutė Babonienė pristatė galimybes keliauti, pažinti, judėti kiekvienam pagal savo galimybes, būti aktyviems. Raseinių r.
  PK bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė supažindino, kaip reikėtų saugotis telefoninių sukčių, kaip tinkamai nešiotis asmeninius daiktus, kad išvengtume vagysčių.
  Susitarę susitikti rugpjūčio mėnesį panašiu metu toje pačioje vietoje, senjorai neskubėdami skirstėsi, būreliais šnekučiavosi, šurmuliuodami keliavo vieni pas kitus į svečius arbatos, aptarti vakaronės, pasidalyti gyvenimo aktualijomis.

  Sandra Maslauskienė

  Komentarų nėra