Valstybės diena Norgėluose

Siųsti Versija spausdinimui

Į jau tradiciniu tapusį 2,5 km bėgimą Norgėlų gatvėmis, skirtą Valstybės dienai paminėti, šiemet liepos 7 d. užsiregistravo rekordinis skaičius dalyvių. Net penkiasdešimt sportiškai ir linksmai nusiteikusių įvairiausio amžiaus vyrų ir moterų įveikė 2,5 km bėgimo trasą, išvingiuotą Norgėlų gatvėmis. Į Raseinių seniūnijos ir Norgėlų bendruomenės organizuotą šventę savo atstovus atsiuntė Gintaro, Mirklių, Alėjų, Ramonų, Gėluvos bendruomenės.
Prieš bėgimą dalyviai apšilo nuotaikingose varžybose – baudų, bato, trinkelių ir pasagos mėtymo, smiginio, žvejybos, rąsto pjovimo rungtyse. Šventės dalyvius pasveikino Norgėlų kaimo bendruomenės pirmininkas Antanas Kilčauskas, Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, administracijos direktorius Edmundas Jonyla, Raseinių miesto seniūnas Artūras Milašauskas ir Raseinių seniūnijos seniūnas Rolandas Klusas. Rajono valdžios atstovai šįkart nevargino susirinkusiųjų ilgomis kalbomis, bet patys aktyviai dalyvavo daugelyje rungčių.
Bėgimo trasą iš vyrų greičiausiai įveikė Rokas Zubrickas, tarp moterų – Augustė Mižutavičiūtė. Antri liko Kristijonas Kilčauskas ir Guoda Arlauskaitė, treti – Edvinas Goris ir Smiltė Cibulskytė. Be to, bėgimo rungties nugalėtojais buvo pripažinti jauniausi bėgikai – penkerių Ugnė Norvilaitė, Domas Andrikis ir Sniegė Cibulskytė, vyriausias – aštuoniasdešimtmetis – Kostas Kružikas ir pirmasis užsiregistravęs Ugnius Grumundas.
Baudų metimo rungtyje pirmas buvo meras A.Bautronis, antras – Arminas Dumskis, trečias – Romas Lauraitis. Tarp moterų geriausiai baudas mėtė Gitana Kulikauskienė, antra – A.Mižutavičiūtė, trečia – Viktorija Velionytė. Batą iš moterų geriausiai mėtė V.Velionytė, Ramunė Velionienė ir Dovilė Buivydienė. Matas Kružikas, Gvidas Braškys ir A.Kilčauskas – taikliausiai batą mėtę vyrai. Trinkeles taikliausiai mėtė A.Mižutavičiūtė, G.Kulikauskienė ir Stasė Mažintienė. Mėtant pasagą nepralenkiami buvo administracijos direktorius E.Jonyla, Rolandas Lauraitis ir A.Bautronis. Smiginį taikliausiai mėtė Ramūnas Maciukevičius, E.Goris ir Kajus Bekas, tarp moterų – Rita Vičienė, Rima Pociūtė ir G.Kulikauskienė. Žvejyboje geriausiai sekėsi Inetai Tamutonienei, Nijolei Lauraitienei ir D.Buivydienei, tarp vyrų – R.Kulikauskui, G.Braškiui ir R.Zubrickui. Rąsto pjovimo rungtyje tarp moterų pirmos buvo G.Kulikauskienė ir N.Lauraitienė, po jų R.Velionienės ir Danutės Petroševičienės bei Nijolės Šveistienės ir S.Mažintienės poros, tarp vyrų geriausi – R.Ku­likauskas ir R.Lauraitis, antri – E.Jonyla ir A.Bautronis, treti – seniūnų pora A.Milašauskas ir R.Klusas.

Ramūnas Maciukevičius

Komentarų nėra