Vasara be knygos – ne vasara!

Siųsti Versija spausdinimui

Sujainių biblioteka prisijungė prie respublikinės akcijos „Skaitymo iššūkis“, kviesdama aktyviai dalyvauti ir Sujainių kaimo gyventojus. Tai puiki proga ne tik turiningai praleisti laiką su knyga, bet ir galimybė išmėginti laimę loterijoje. Šiemet „Skaitymo iššūkis“ startavo birželio 1-ąją ir baigsis rugpjūčio 31-ąją.
Saulėtą rugpjūčio dieną jaunieji bibliotekos lankytojai rinkosi į vasaros popietę „Vasara be knygos – ne vasara!“ Atrodo, ką tik prasidėjusi vasara jau eina į pabaigą. Vaikams teko prisiminti duotą pažadą – per vasaros atostogas dalyvauti respublikinėje akcijoje „Skaitymo iššūkis“. Šįkart vaikai turėjo pristatyti knygeles kitaip – išsirinkti įdomiausios knygos ištrauką ir ją suvaidinti. Pasakojimams kurti buvo pasitelktos knygelės: Prano Mašioto „Kiškis drąsuolis“, Ignės Zarambaitės „Emilio laiškas“, Santos Montefiore „Karališkieji Londono triušiai“, Kęstučio Kasparavičiaus „Sapnų katytė“. Per išradingą, linksmą vaikų vaidybą sužinojome, kokie personažai jiems labiausiai patiko ir įsiminė.
Popietę užbaigėme judriais žaidimais ir skanaudami ledus. Buvo smagi ir žaisminga popietė, vaikai turiningai praleido laiką ir sužinojo daug naudingos informacijos. Skaitykite ir skaitymo malonumu dalykitės su kitais!

Danelija Laurinavičiūtė,
Sujainių bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

Komentarų nėra