2019 rugpjūčio
23
Penktadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Vasarėlė

  Siųsti Versija spausdinimui

  Birželio 4–8 dienomis Ariogalos gimnazijoje jau ne pirmus metus vyko 1–4 klasių mokinių vasaros poilsio stovykla „Vasarėlė“. Pagrindinis projekto tikslas – organizuoti kūrybingą ir prasmingą poilsį, mokyti vaikus užmegzti draugiškus santykius, sukurti nuoširdžią, betarpišką atmosferą, ugdyti fizinį aktyvumą.
  Stovyklautojai ne tik žaidė įvairius žaidimus, bet ir dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose: pirmosios pagalbos (sveikatos priežiūros specialistė G.Puodžiavelienė); kūrybinių dirbinių iš popieriaus (Ariogalos gimnazijos dailės mokytoja L.Raginskienė); Lietuvos istorijos (Ariogalos gimnazijos istorijos mokytoja metodininkė R.Zakaitė); Raseinių krašto muziejaus organizuotuose edukacijose „Dirbiniai iš molio“, „Duonos kelias“; „Saldainių gamybos“ (Kretingos muziejaus Amatų centras).
  Mokiniai plėtė savo sporto, geografijos, botanikos (Kretingos muziejus, Žiemos sodas), zoologijos žinias (Kretingos sodyba „Vienkiemis“, Klaipėdos zoologijos muziejus), ugdė komandinio darbo, tarpusavio bendravimo įgūdžius.
  Vaikai yra mažieji atradėjai, filosofai ir kiekviena jų diena paprastai yra gausi atradimų, pažinimo. Jie savo žinias galėjo pritaikyti praktiškai mokytojų R.Jocienės ir D.Vileikytės-Bautronienės vedamuose mažojo mokslininko užsiėmimuose.
  Paskutinė stovyklavimo diena buvo skirta aktyviam sportui. Raseinių KKSC treneris M.Skamarakas surengė sportinių rungčių turnyrą, kurį laimėjo DRAUGYSTĖ.
  Stovyklos veikla buvo skirta skatinti mokinius pamėgti aktyvų poilsį ir laisvalaikį, plėsti žinias apie jų teikiamą naudą dvasinei ir fizinei brandai, ugdyti iniciatyvumą, aktyvumą. Stovyklautojai pilni įspūdžių, teigiamų emocijų išsiskirstė vasaros atostogų.
  Renata Jocienė,
  Dovilė Vileikytė-Bautronienė

  Komentarų nėra