Vasaros palydų šventė Viduklėje

Siųsti Versija spausdinimui

Vasara… Regis, dar visai neseniai iš šiltųjų kraštų grįžo paukščiai, skleidėsi pirmieji žiedai, o jau išlydėjome gandrus… Kaip greit prabėgo gražuolė vasara, kaip greit ji užvėrė vartus! Bet, nors ir liūdnoka žinoti, kad jau ruduo, su vasara galima atsisveikinti linksmai. Taip su ja atsisveikino vidukliškiai, dalyvavę RRKC Viduklėje organizuotoje šventėje „Vasara vartus uždaro“.
Šventė prasidėjo Viduklės miestelio krepšinio aikštyne, kur vyko krepšinio 3×3 varžybos. Vėliau ji tęsėsi Viduklės seniūnijos centrinėje aikštėje. Savo dainomis, šokiais žiūrovus džiugino Sujainių mišrus vokalinis ansamblis „Šypsena“ (vadovė Ligita Matelienė), Kaulakių moterų vokalinis duetas ir solistė Audra Grinienė (vadovas Valdas Paulauskas), Blinstrubiškių socialinės globos namų vokalinis duetas ir solistas Bernardas Jatautas (vadovė Vilmutė Skavidienė), Norgėlų šokių kolektyvas „Šypsena“ (vadovė Aušra Jukilaitienė) ir, žinoma, Viduklės kolektyvai: šokių kolektyvas „L.Dance“ (vadovė Milda Bertulytė-Urniežienė), moterų vokalinis ansamblis „Vijūnė“ (vadovė Ligita Matelienė) ir moterų ansamblis „Ringė“ (vadovė Gerda Lapinskaitė). Pasibaigus rajono saviveiklininkų koncertui, visus linksmino Radviliškio miesto kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Seni pažįstami“ (vadovas Tomas Kanapinskas), vyresniuosius žiūrovus į prisiminimus panardino legendinis atlikėjas Valdemaras Frankonis ir atlikėja Lijana Žiedelytė. Beje, jaunieji šventės dalyviai irgi nenuobodžiavo. Jie linksmai dūko ant batuto, pūtė spalvingus muilo burbulus, o jų veidukus linksmais piešinukais margino Rimantė Nacienė.
Vakaro kulminacija tapo atlikėjo Deivido Basčio pasirodymas ir Viduklės seniūnijos seniūnės bei darbuotojų  paruošta staigmena šventės organizatoriams ir žiūrovams – įspūdingi fejerverkai.
Šventė buvo linksma, spalvinga, nuotaikinga. Tikriausiai todėl žiūrovų neišblaškė netgi prapliupęs lietus. Nuoširdžiai dėkojame šventėje dalyvavusiems kolektyvams ir jų vadovams, už paramą, pagalbą dėkojame Raseinių rajono kultūros centrui, Viduklės seniūnijos seniūnei Daivai Ulinskienei, Viduklės sporto klubo „Vidukelė“ vadovui Donatui Baukiui, UAB „Kajovika” vadovui Virginijui Kaminskui, UAB „Brosta“ vadovui Valdui Karabinui, UAB „Nerijaus vaisiai“ vadovams Audrai ir Alfonsui Lybams, UAB „Kubilų pasaulis“ vadovams Audriui ir Martynui Žagužauskams, komercinės įmonės vadovui Aretui Liatukui, Ilonai ir Albinui Dauniams, Genutei ir Edmundui Kalvaičiams, Živilei ir Stasiui Bružams, Daivai ir Egidijui Šlopšniams, UAB „Nikola“ direktorei Dianai Alarbied-Majevskajai, UAB „Konrida“ vadovei Vitai Petravičienei, R.Nacienei ir tiems rėmėjams, kurie pageidavo likti nepaminėti. Ačiū jums!
Vasara netruko prabėgti. Netruks prabėgti ir ruduo, žiema, pavasaris. Nepajusim, kaip spalvingais žiedais su mumis vėl pasisveikins gražuolė vasara. Todėl nesakome jai „sudiev“, sakome „iki susitikimo, vasarėle!“
Gerda Lapinskaitė,
Viduklės mėgėjų meno kolektyvų vadovė

Komentarų nėra