2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Vasarotojai

  Siųsti Versija spausdinimui

  Dvidešimt penki Ariogalos gimnazijos mokiniai, besimokantys 5–II gimnazijos klasėse, vasaros atostogas pradėjo socialinių pedagogių Kristinos Drumstienės ir Rimos Draukšienės organizuotoje stovykloje „Vasarotojai“. Tikslas – kokybiškai, sveikai ir įdomiai praleisti laisvalaikį.
  Pradėjome susipažinimo, pasitikėjimo vienas kitu žaidimais. Vėliau vyko paskaita-užsiėmimas „Sveikai ir laimingai“ su Visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Giedre Puodžiaveliene, sveikatos stiprinimo specialiste Giedre Vaidotiene. Mokiniai jėgas išbandė protų mūšyje ir šaulių būrelio vadovo Andriaus Bautronio parengtame orientaciniame žaidime.
  Kitą dieną išvykome į Trakų tradicinių amatų centrą, ten lipdėme puodynėles iš žvirgždinio molio, sužinojome, kaip jis atsiranda, ir kitų paslapčių. Vėliau vykome į Kernavę. Skulptoriaus Henriko Orakausko galerijoje „Šulinys“ valgėme skaniausius kibinus ir dalyvavome edukacinėje programoje „Skulptūra gyvai“, taip pat aplankėme ir Kernavės piliakalnius.
  Stovykloje Rožė Žičkienė vedė floristikos pamokėlę. Vaikai dalyvavo komandiniuose žaidimuose, susipažino su įvairiausiais augalais, savo kūrybiškumą atskleidė rišdami puokštes. Danguolė Vasiliauskienė supažindino su fotografijos pagrindais. Stovyklautojai paragavo fotografo ir modelio „duonos“.
  Mokiniams gilų įspūdį paliko daugkartinis Lietuvos kikbokso čempionas, muai tai Baltijos šalių čempionas bei prizininkas, kudo Lietuvos čempionas, daugkartinis SWAT ir KOK turnyrų nugalėtojas, K-1 Lietuvos ir K-1 Europos čempionas Herkus Lukošiūnas.
  Stovyklos dalyviai lankėsi Kauno istorinėje prezidentūroje ir edukacinės programos „Agento Mažylio iššūkis“ metu leidosi į detektyvinę kelionę po muziejų. Galvosūkių apipintoje edukacijoje susipažino su reikšmingiausiais tarpukario Lietuvos įvykiais ir asmenybėmis. Vėliau grožėjosi nuostabia Kadagių slėnio panorama, o dieną užbaigė boulingo varžytuvėse.
  Stovyklavimas baigėsi nakvyne gimnazijoje. Aptarėme savaitės įvykius, sportavome, žaidėme, dainavome, šokome. Nebuvo užmirštas ir gimnazijoje vykstantis „Erasmus+“ tarptautinis projektas „Bullying Free Minds“. Projekto koordinatorė Aušra Gedgaudienė kartu su projekte dalyvavusiais mokiniais bei socialinėmis pedagogėmis žaidė emocinį intelektą lavinančius žaidimus „Bingo: manimi galima pasitikėti, nes…“, „Emocijų bokštas“, „Pykčio valdymas“, „Šeimos alias“, „Scrable originalus“. Žaisdami mokiniai mokėsi sėkmingo komandinio darbo taisyklių, klausyti ir įsiklausyti, reikšti savo mintis, emocijas.
  Džiaugiamės savo mokiniais ir tikime, kad įdomiai ir linksmai stovyklavę jie ir toliau puikiai leis atostogas.
  Kristina Drumstienė, Rima Draukšienė

  Komentarų nėra