2019 sausio
22
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Verėduviškiai dalijosi laimingos šeimos receptais

  Siųsti Versija spausdinimui

  Visas mūsų gyvenimas maitinamas namų šviesa. Šeima – tai šiltas ir jaukus židinys, prie kurio išklausoma kiekvieno nuomonė, tvyro laimės atmosfera. Čia išvysi tik šviesius, baltus debesis, kuriuos retkarčiais sutrikdo nereikšmingi audros šaukliai. Čia – pirmas verksmas, žingsnis, žodis, artimiausių žmonių šildanti atmintis, tikrasis jausmas, apšviestas gerumu, atlaidumu, meilės šviesa. Šeima – tai šiluma, gyvenanti kiekvieno mūsų širdyje. Čia pasėjamas doros ir moralės grūdas.
  Patys vertingiausi brangakmeniai yra akimirkos, praleistos su šeima. Sukurti savo brangakmenių istorijas, gražiausius prisiminimus sudėti į šeimos albumą, pasidalyti laimingos šeimos receptais verėduviškiai rinkosi į bendruomenės namus.
  Dažnai savęs klausiame, kur surasti laimingos šeimos receptą. Atsakymą mums diktuoja išmintis, gyvenimo patirtis, kuria dalijosi susirinkusieji į šventę. Didelio palaikymo sulaukė šeimos, dalyvavusios savo šeimų pristatymuose ir pasirodymuose. Vakarą savo dainomis papuošė Milašaičių kaimo moterų vokalinis ansamblis (vadovė J.Pužaitienė) bei šeimyninis svečių duetas. Ačiū mažajai Smiltei už šokį, Gabijai ir Ievai už solo atliekamas dainas. Dėkojame mamos ir dukros (Anelei ir Žydronei), senelio ir anūkės (Vytautui ir Auksei) duetams bei Verėduvos kaimo kapelai.
  „Svarbu, kad šeimos dažnai savęs klaustų, ar jos gyvena iš meilės, dėl meilės ir meilėje. Konkrečiai tai reiškia aukojimąsi, atleidimą, kantrybę, savitarpio pagalbą ir pagarbą. Kaip pagerėtų šeimų gyvenimas, jei kiekvieną dieną būtų naudojami trys paprasti žodžiai: „prašau“, „ačiū“, „atsiprašau“. (Popiežius Pranciškus)
  Danutė Zaksienė

  Komentarų nėra