2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Viduklėje riedėjo „Sniego gniūžtė“

  Siųsti Versija spausdinimui

  Gruodžio 7–9 d. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko respublikinė prevencinė stovykla „Sniego gniūžtė 2018“, dalyvavo 74 mokiniai iš Raseinių, Kauno, Kėdainių, Vilkijos miestų ir rajonų. Į stovyklą, kuri šiemet vadinosi „Legali euforija“ taip pat buvo atvykę keturi „žingsniečiai“, t. y. Lietuvos jaunimo sąjungos „Žingsnis“ (jaunimo prevencijos organizacija, vienijanti moksleivius, studentus, mokytojus bei visus, norinčius dalyvauti visuomeninėje veikloje, siekiančius neformalaus ugdymo metodais skatinti tikslingą užimtumą, sveiką gyvenimo būdą) atstovai. Ši stovykla buvo rengiama Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos ir dalyvių tėvų / globėjų asmeninėmis lėšomis.
  Stovyklos parengiamieji darbai buvo atliekami visą rudenį. Vadovaujant biologijos mokytojai Virginijai Petrošienei ir padedant socialinei pedagogei Romenai Antanavičienei mokiniai rengė stovyklos veiklų planą, skaičiavo finansus, skirstėsi pareigomis ir labai daug laiko skyrė kūrybiniam stovyklos išpildymui. Svečiai ir visi mūsų gimnazijos mokiniai, dalyvavę stovykloje, buvo sužavėti „vadoviukų“ pasirodymų, visi entuziastingai atliko siūlomas užduotis, grupelių vadovai atsakingai organizavo veiklas, personalas rūpinosi aplinka, o stovyklos direktorės – Sandra Šadulskytė ir Rugilė Gapkalovaitė – viską koordinavo.
  Netruko prabėgti dvi paros gimnazijoje, gal tik budinčioms mokytojoms, sveikatos priežiūros specialistei ir, žinoma, už viską atsakingai mokytojai Virginijai laikas taip greitai neskubėjo. Sekmadienį besiskirstantys stovyklos dalyviai negailėjo vieni kitiems gražių žodžių, atsisveikino iki graudulio šiltais apsikabinimais, pačiais geriausiais palinkėjimais ir padėkos žodžiais.
  Už galimybę organizuoti šią stovyklą mūsų gimnazijoje „Sniego gniūžtės“ komanda dėkoja rajono Savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos vykdytojams, gimnazijos direktorei Danutei Janukienei, valgyklos darbuotojoms, gimnazijos aptarnaujančiam personalui ir mokytojams, vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie renginio.
  Vidukliškių „Sniego gniūžtė“ jau tvirtai sukibusi, belieka sėk­mingai ją ridenti!
  Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos
  „Sniego gniūžtės“ komandos informacija

  Komentarų nėra