Vienuoliktasis paplūdimio tinklinio turnyras Gėluvoje

Siųsti Versija spausdinimui

Šiltą ir ramų rudens rytą į Gėluvos paplūdimį prie gražiosios Dubysos vingiuotu keliuku riedėjo automobiliai su baidarėmis, sporto inventoriumi. Čia daugumos keliai ir išsiskyrė, vieni baidarėmis nuplaukė Dubysos upe Nemuno link, kiti nuskubėjo į paplūdimio tinklinio aikštelę, treti susėdo ant kranto ir stebėjo įvykius iš šalies. Tokį neįprastą šurmulį sukėlė Gėluvos kaimo bendruomenės surengtas kasmetinis, jau vienuoliktasis, paplūdimio tinklinio turnyras. Tądien gamta nepagailėjo saulės spindulių. Iš vakaro bendruomenės narys Sigitas Turšinskas išlygino, išpureno ir tinkamai paruošė aikštelę turnyrui. Ačiū jam.
Nuo ryto tinklinio aikštelėje vyko įnirtingos kovos dėl apdovanojimų. Varžybos vyko labai atkakliai, poros sužaidė tarpusavyje po du setus iki 15 taškų ir ne vienai porai prireikė net trijų setų. Iki tol pirmavusios ir vietą finale užsitikrinusios ,,Kaimynų“ komandos lyderiui gavus traumą į finalą kelias atsivėrė Gėluvos komandai, jie finale susitiko vėl tarpusavyje. Bežiūrint rungtynes ir besišnekučiuojant laikas prabėgo nepastebimai.
Tik įdienojus išaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai. Pirmą vietą iškovojo Rimas Bakanauskas ir Vilius Grigaliūnas iš Gėluvos komandos. Ši vienintelė pora turnyre dalyvauja jau vienuoliktą kartą. Antroji vieta atiteko ,,Kaimynų“ komandai atstovaujantiems Deivydui Grabauskui ir Aivarui Balkauskui iš Ariogalos. Trečia liko Raseinių komanda su Jonu Buitkumi ir Andriumi Armoška. Jie mažajame finale įveikė brolius Dovydą ir Domantą Dapkus.
Vaikinams teko didelė varžovų konkurencija ir kiekvienos rungtynės buvo išties finalo vertas reginys. Ne kartą rezultatas krypdavo tai į vieną, tai į kitą pusę. Žiūrovų emocijos pliūptelėdavo po kiekvieno smūgiuoto kamuolio, sėkmingų užtvarų ir padavimų. Daug ištvermės iš žaidėjų  pareikalavo ne tik įtempta kova, bet ir vargino saulė.
Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteiktos taurės, medaliai. Įteiktas prizas ir naudingiausiam turnyro tinklininkui – jis atiteko Gėluvos komandos žaidėjui V.Grigaliūnui, taip pat vyriausiam turnyro žaidėjui jau kelinti metai iš eilės – R.Bakanauskui iš Gėluvos komandos, jauniausiam – A.Armoškai iš Raseinių komandos. Turnyro dalyvio medaliais apdovanoti visi turnyro dalyviai, teisėjas ir organizatoriai.
Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys įteikė apdovanojimus ir padėkojo varžybų teisėjui Zenonui Rajunčiui, jis varžyboms vadovauja nuo pirmųjų turnyro metų.
Turnyras baigėsi, baigiasi ir vasara, bet noras sportuoti nesitraukia. Pamažu, išvargę, bet su gera nuotaika turnyro dalyviai ir svečiai išsimaudę Dubysoje patraukė namų link su viltimi dar sugrįžti. Belieka laukti naujų turnyrų ant smėlio kitais metais.
Jonas Vazgys,
Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas

Komentarų nėra