2018 gegužės
20
Sekmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Žalioji olimpiada

  Siųsti Versija spausdinimui

  Praėjusią savaitę paaiškėjo nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ pirmojo etapo nugalėtojai. Gegužės mėnesį vyks net 9 pusfinalių renginiai, sukviesiantys apie 800 ekologija besidominčių moksleivių. Vienas iš pusfinalių vyks Raseiniuose. Jame dešimt Raseinių, Šakių ir Tauragės rajonų mokyklų kovos dėl kelialapio į finalą, kuriame turės galimybę laimėti pagrindinį prizą – kelionę į Vokietiją.
  „Žalioji olimpiada“ yra pirmasis Lietuvoje nacionalinis tarpmokyklinis aplinkosaugos konkursas, jo tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į šiuolaikinio žmogaus elgseną, suteikti progą gilintis į aktualias aplinkosaugos problemas ir imtis realių veiksmų, prisidedant prie problemų prevencijos. Pirmame etape dalyvauti panoro daugiau nei 250 Lietuvos mokyklų, kuriose mokosi 8–11 klasių moksleiviai, iš jų į antrą etapą pateko net 82.
  Konkursą organizuojančios VšĮ „Žaliasis taškas“ atstovė G.Vainoriūtė ir VšĮ „RV Agentūra“ direktorė V.Griškevičienė džiaugėsi pirmame etape pasiektais rezultatais. Mokiniai iš įvairiausių atliekų sukūrė rūšiavimo konteinerius, juos atsakingai naudodami išrūšiavo net 40 tonų atliekų, o resursų taupymo užduočių metu įrodė, kad net paprasčiausias priminimas, jog reikia taupyti vandenį ar elektrą, gali ženkliai sumažinti bereikalingą resursų švaistymą.
  Septintasis „Žaliosios olimpiados“ pusfinalis vyks gegužės 25 d. 11 val. Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokyloje. Susirungs Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla, Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras, Nemakščių Martyno Mažvydo, Ariogalos ir Šiluvos gimnazijos, Šakių „Varpo“ mokykla, Šakių r. Plokščių mokykla-daugiafunkcis centras, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija, Tauragės „Aušros“ pagrindinė mokykla ir „Versmės“ gimnazija.
  Geriausiai pusfinalyje pasirodžiusi komanda pateks į 2017 metų spalio mėnesį Vilniuje vyksiantį „Žaliosios olimpiados“ finalą, kuriame besirungdama su dar 11 finalisčių galės laimėti pagrindinį prizą – kelionę į Vokietiją.
  Kviečiame dalyvauti renginyje ir palaikyti savo komandą, nes aktyviausi sirgaliai ne tik turės galimybę prisidėti prie komandos pergalės pelnydami taškus įvairiuose žaidimuose, tačiau aktyviai dalyvaudami laimės ir VšĮ „Žaliasis taškas“ įsteigtus smagius prizus.
  Daugiau informacijos rasite vagentura.lt. Registracija į olimpiados renginius – olimpiada@ztl.lt.

  Komentarų nėra