„Autolera“ – krepšinio A lygos čempionė

Siųsti Versija spausdinimui

Mindaugas TUČAS

Gegužės 15 dieną paaiškėjo rajono krepšinio A lygos čempionė. Pirmąją vietą iškovojo Girkalnio„Autolera“, kuri finalo serijoje iki dviejų pergalių (2-0) nugalėjo „Julisos“ komandą.
Pirmasis susitikimo kėlinys buvo apylygis, jį laimėjo „Autolera“ (22-18), bet žinant „Julisos“ kovingumą ir ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį, tikėtasi, kad viskas dar gali pasikeisti – vienas „Autoleros“ lyderių V. Trepočka jau per pirmojo kėlinio pirmąją dalį buvo surinkęs tris asmenines pražangas ir stebėjo savo komandos žaidimą nuo atsarginių žaidėjų suolelio.
Antrąjį kėlinuką jau kur kas geriau sužaidė „Autolera“, ji laimėjo kėlinuką (36-24). Trečiąjį kėlinuką vėl geriau žaidė „Autolera“ (24-12). Ketvirtąjį kėlinuką laimėjo (27-37) „Julisos“ krepšininkai, bet jau abi komandos žinojo rungtynių baigtį ir buvo su tuo susitaikiusios. Aikštelėje žaidėjai praktiškai nesigynė, o žaidė dėl žiūrovų, netrukdydami varžovams ir leisdami jiems atakas užbaigti kuo efektingiau.
„Autolera“ – „Julisa“ – 109-91 (22-18, 36-24, 24-12, 27-37). Nugalėtojų gretose pasižymėjo A. Lendzevičius – 23 tšk. Čempionais tapo šie „Autoleros“ komandos žaidėjai: M. Bukauskas, M. Dimš-lys, M. Bružas, V. Savostjanovas, T. Skudžinskas, G. Račkauskas, S. Benkeč, A. Lendzevičius, V. Trepočka, N. Karlikanovas. Treneris R. Višinskas.
Antrąją vietą iškovojo „Julisa“ ir šie komandos žaidėjai: L. Krapikas, D. Gricius, M. Marinas, M. Butkus, D. Nacis, J. Petkevičius, A. Lapkauskas, N. Jonikas, A. Petrokas, G. Žyvatkauskas, M. Šimkevičius. Treneris A. Kvietkus. Komandos apdovanotos taurėmis, o žaidėjai – atminimo medaliais ir diplomais.
Komandoms, rungtyniaujančioms A lygoje dėl trečiosios vietos, prireikė trečiųjų rungtynių. Dabar tarp jų serijos rezultatas yra lygus: „Joseda“ – „Vidukelė“ 1-1. Tokia pati padėtis ir B lygoje, ten komandoms, rungtyniaujančioms ir dėl pirmosios, ir dėl trečiosios vietų, reikia sužaisti trečiąsias rungtynes, kurios vyks: gegužės 22 d. (sekmadienį) Sporto ir laisvalaikio klube KARPYNĖ. A lygoje dėl III vietos 12.00 val. žais „Joseda“ – „Vidukelė“. B lygoje 14.00 val. dėl I vietos žais „Žaiginys“ – „Karpynė“, dėl III vietos 16.00 val. susitiks kaimų bendruomenė „Viduklė“ – „Luknė“.

Komentarų nėra