„Danspin“ taurė 2011 – „L-klubo“ komandai

Siųsti Versija spausdinimui

Mindaugas TUČAS
Liepos 22 dieną pasibaigė rajono futbolo 7×7 pirmenybių „Danspin“ taurė – 2011“ čempionatas. Jame dalyvavo aštuonios Raseinių rajono komandos. Pasibaigus pirmajam ratui paaiškėjo, kad komandos nėra vienodo pajėgumo. Žiūrint į iškovotus taškus, jos išsiskyrė į du ketvertus. Dauguma susitikimų buvo labai atkaklūs, ir atspėti nugalėtoją nebuvo lengva. Vis dėlto, kaip ir buvo tikėtasi, lyderiai išsaugojo aukštesnes savo pozicijas, jiems atkrintamosiose varžybose teko žaisti su silpnesniu varžovu. Po pirmojo rato komandos pasiskirstė tokia tvarka: I – „L-klubas“ (21 tšk.), II – „Vidukelė“ (18 tšk.), III – „Viesulas“ (15 tšk.), IV – „Vienybė“ (10 tšk.), V – „Policija“ (7 tšk.), VI – „Legionas“ (7 tšk.), VII – „Legionieriai“ (3 tšk.), VIII – „Julisa“ (1 tšk.).
Sužaidus atkrintamąsias rungtynes iš esmės niekas nepasikeitė. Mažajame finale dėl 3-4 vietų susitiko „Vienybė“ ir „Vidukelė“. „Vienybės“ futbolininkai jau pirmąja šių rungtynių ataka pelnė įspūdingą įvartį ir išsiveržė į priekį. Prasidėjęs labai stiprus lietus neleido žaidėjams pademonstruoti visų savo sugebėjimų aikštėje. Ekstremaliomis sąlygomis geriau žaisti sekėsi „Vienybės“ komandai. „Vidukelė“ bandė pakreipti įvykių eigą sau naudinga linkme, tačiau nepavyko.
Antrojo kėlinio antroje pusėje „Vidukelė“ išlygino rezultatą (1-1) ir kovojo dėl pergalės pratęsime. Pratęsimą vėl geriau pradėjo ir už-baigė „Vienybė“, kuri pelnė įvartį ir laimėjo susitikimą rezultatu 2-1, iškovodama trečiąją vietą.
Finaliniame susitikime žaidė „L-klubas“, kuriam atstovauja dauguma žaidėjų, žaidžiančių už „Danspin“ komandą, ir jauna, bet ambicinga komanda „Viesulas“. Tarp jų
vyko atkakli kova. Visas rungtynes „L-klubo“ spaudė savo varžovus. Antrojo kėlinio pabaigoje „Viesulo“ komanda pelnė įvartį ir nugalėjo vyresnius varžovus. Vis dėlto iki pabaigos išlaikyti persvaros jiems nepavyko. „L-klubo“ komanda paskutinėmis minutėmis išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą. Pratęsime situacija nepasikeitė, ir
rezultatas liko toks pats – 1-1. Viską nulėmė mušama baudinių serija, kurioje pasižymėjo puikiai baudinius atrėmęs „L-klubo“ vartininkas Arturas Afanasjevas, jis atvedė savo komandą į pergalę (3-1). Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis ir atminimo medaliais. Sportininkus apdovanojo ir jų pasiekimais pasidžiaugė UAB „Danspin“ atstovas R. Juškys ir Raseinių kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojas G. Balčaitis. Taip pat buvo įteiktos dvi nominacijos: rezultatyviausiam pirmenybių žaidėjui – juo pripažintas Ramūnas Arštikis („L-klubas“), ir geriausiam (naudingiausiam) žaidėjui, juo tapo Arturas Afanasjevas („L-klubo“ vartininkas).

Komentarų nėra