„Darom“ – darėm ir padarėm

Siųsti Versija spausdinimui

Pavasaris – toks metas, kai gyventojai, kad būtų maloniau gyventi, švarinasi ir tvarkosi savo gyvenamųjų namų aplinką, tvarko viešąsias erdves. Žmonės ir lapus grėbia, ir medelius geni, ir kitokių darbų randa. O Ramonuose tapo tradicija kaimo gyventojams rinktis į talkas tvarkant bendruomenės teritoriją. Todėl balandžio 22 d.
gražinti savo bendruomenės aplinkos atvyko ir maži, ir dideli. Buvo pasidalinta darbais. Džiaugėmės, kad Nerijus Danusas su žmona ir 3 metų sūneliu pasisiūlė sumesti į bendruomenės namų rūsį lauke esančias sukapotas malkas. Gausus būrys moterų grėbė, šlavė, o Alfonsas Godeliauskas su Stanislovu Kumutaičiu į krūvas nešė sugrėbtas šatras, lapus. Vaikai ir jaunimas rinko šiukšles, tvarkė sporto aikštyną, ištempė lauko tinklinio tinklą. Kai pats tvarkai, turėtų nekilti ranka ką nors nulaužti, sugadinti ar numesti šiukšlę. Tikimės, kad taip ir bus.
Talka baigėsi taip pat tradiciškai. Vaikai ir jaunimas buvo pavaišinti saldainiais, o vyresnieji bendrai susėdo prie bendruomenės narių D. ir J. Danučių pagamintų sumuštinių stalo, gaivos.
Tarėm „darom“ ir padarėm. Dabar bendruomenės viešoji erdvė išties tvarkinga, atnaujinta. Čia galės laisvalaikį leisti ir maži, ir dideli – sporto aikštyne turės galimybę žaisti lauko tinklinį, krepšinį, galės pasitreniruoti ant naujai įrengtų lauko treniruoklių. Mažiesiems įrengtos balansinės sūpynės, arkliukas, metalinės laipynės, smėlio dėžė, didesnieji galės pasisupti ant didelių sūpynių. Norintiems pailsėti lauke pavėsyje įrengtas suoliukas.
Dalytė Raudonienė,
Ramonų kaimo bendruomenės
pirmininkė

Komentarų nėra