„Gitaros šventė“ Betygaloje

Siųsti Versija spausdinimui

Liepos 1 d., penktadienį, Betygaloje vyko tradicinė „Gitaros šventė“. Gitarų muzikos mylėtojai ir autoriai susirinko kartu praleisti laiko Betygalos Maironio gimnazijos sode. Žiūrovų renginyje nestigo – atlikėjai bei žiūrovai į šventę atvyko ir iš aplinkinių kaimų, miestelių. Iš viso šventės scenoje dainas atliko trylika atlikėjų, o kiekvieno iš jų repertuare – nuo dviejų iki penkių dainų.
„Gitaros šventę“ sveikinimo žodžiais pradėjo renginio organizatorė Janina Baltkojienė. Pirmuosius pasirodymus dovanojo mokytojas Andriejus Radčenko ir jo mokiniai. Po šio pasirodymo tradicinės šventės dalyvius ir žiūrovus sveikino Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis ir Betygalos seniūnas Stasys Totilas.
Po sveikinimų žiūrovų dėmesio sulaukė ir kiti atlikėjai. Scenoje kūrinius atliko Kastytis Petryla, Kęstutis Klikna, Elvyra Vaštakienė, Reda Sakalauskienė, Germanavičių šeima, Albinas Stakauskas, Edgaras Juška ir Rytas Germanavičius, Darius Leveckis, Saulius Lapėnas ir Kęstutis Bastys, Liucija Nanartavičiūtė ir Rimas Liorančas. Kiekvienas atlikėjas prisiminimui gavo dovanų, o kai kas šventėje turėjo galimybę pareklamuoti savo dainų plokštelę. „Gitaros šventė“ tęsėsi apie tris valandas, bet geros nuotaikos užteko per visą renginį.

Deivydas Grabauskas

Komentarų nėra