„Lietuvos draudimas“ tęsia „Apsaugok mane“ tradicijas: rugsėjį Raseinių rajone visi moksleiviai yra apdrausti

Siųsti Versija spausdinimui

Viena ilgiausiai šalyje gyvuojančių socialinės atsakomybės akcijų – saugaus eismo iniciatyva „Apsaugok mane“ kasmet, kiekvieną rugsėjį, draudžia visus moksleivius nuo nelaimių keliuose. Šios akcijos metu didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Raseinių rajono savivaldybe rugsėjį kviečia pasirūpinti moksleivių saugumu keliuose: visi moksleiviai šį mėnesį apdrausti, o Savivaldybė savo ruožtu kviečia kiekvieną gyventoją atkreipti dėmesį į vaikų saugumą.
Vaikų saugumas – kiekvieno gyventojo rankose
„Kiekvienas rugsėjis – laikas, kada eismas tampa intensyvesnis, o vaikų, skubančių į mokyklas ar būrelius, daugėja. Šiemet, po dar vienų neeilinių mokslo metų, dalis moksleivių grįžo į ugdymo įstaigas. Raginame visus tėvelius savo vaikams priminti elementarius, bet kartais gyvybiškai svarbius dalykus – kaip tinkamai pereiti perėją be šviesoforo, kodėl negalima eiti per gatvę degant geltonam ir raudonam šviesoforo signalui, kaip teisingai vestis dviratį per perėją. Tai gali padėti vaikui reikiamu metu priimti teisingą sprendimą“, – sako Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Modesta Lukoševičienė.
Įvykių pasitaiko kasmet
„Apsaugok mane“ iniciatorė didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ sako, kad per 22-ejus akcijos metus pavyko atkreipti dėmesį ir auginti visuomenės atsakomybės jausmą už kiekvieną vaiką kelyje.
„Kasmet visoje šalyje visą rugsėjį apdraudžiame daugiau nei 320 tūkst. vaikų – tiek moksleivių turime šalyje ir visiems jiems galioja draudimo apsauga. Šios akcijos tikslas – didinti visuomenės dėmesį ir mažinti nelaimių keliuose skaičių. Šiuo metu fiksuojame beveik 100 rugsėjo mėnesiais patirtų nelaimingų atsitikimų ir esame nukentėjusiems išmokėję daugiau nei 40 tūkst. eurų“, – teigia Raseinių mieste veikiančio „Lietuvos draudimo“ skyriaus vadovė Adelė Sapkienė.
Nemokamas draudimas galioja automatiškai
Visą rugsėjį per akciją kiekvienas šalies moksleivis turi nemokamą draudimą nuo nelaimių kelyje. Dovanojamo draudimo suma – 5 tūkst. eurų.
„Draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigalios automatiškai pačią pirmą mokslo metų dieną ir dėl to tėveliams nieko papildomai daryti nereikia. Jei moksleivis keliaudamas pėsčiomis ar važiuodamas dviračiu šį rugsėjį pateks į eismo įvykį, tiesiog registruokite žalą „Lietuvos draudimo“ svetainėje arba susisiekite su specialistais trumpuoju telefonu 1828“, – informuoja „Lietuvos draudimo“ Panemunės skyriaus vadovė.
„Lietuvos draudimas“ yra didžiausia šalyje draudimo bendrovė, savo paslaugas teikianti daugiau nei 588 tūkstančiams privačių ir verslo klientų. Bendrovė užima didžiausią ne gyvybės draudimo rinkos dalį šalyje ir turi daugiau nei
1 000 darbuotojų komandą visoje Lietuvoje. „Lietuvos draudimas“ yra ne kartą pripažintas Geriausiu darbdaviu Baltijos šalyse.

Komentarų nėra