„Naftrus“ iniciatyva padovanotas kompiuteris nudžiugino dar vieną mokinę

Siųsti Versija spausdinimui

Birželio 25 d. Raseinių pagalbos šeimai namuose vyko mokslo metų baigimo šventė. Įmonės „Naftrus“ komanda, norėdama prisidėti prie šios gražios progos, nusprendė padovanoti nešiojamąjį kompiuterį mokiniui, kuris pasikels pažymių vidurkį.
Graži idėja padovanoti nešiojamąjį kompiuterį pažangiam mokiniui gimė įmonės „Naftrus“ degalinių vadovei Sonatai Juškienei. Pastebėta, kad dauguma žmonių vaikams nori padėti tik šventiniu, kalėdiniu, laikotarpiu ir tai yra laikina. Noras paskatinti prisidėti ne tik prieš didžiąsias šventes 2019 m. subrandino naują iniciatyvą – nuo tada artėjant šv. Kalėdoms paskelbiama: „Kas pagerins savo pažymių vidurkį, tas gaus nešiojamąjį kompiuterį“. Ši akcija skirta Raseinių pagalbos šeimai namų vaikams, gyvenantiems be tėvų. Visi ten esantys vaikai yra skirtingo amžiaus ir eina į skirtingus darželius, mokyklas.
Šiais metais VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykloje besimokanti septyniolikmetė mergina pagerino savo pažymių vidurkį net 0,5 balo, tad jai ir atiteko kompiuteris.
Gavusi dovaną moksleivė liko be žado. „Ją ištiko lengvas šokas, nė neturėjo ką pasakyti ir kurį laiką buvo šiek tiek sutrikusi, kadangi visiškai nesitikėjo, kad būtent ji gaus kompiuterį“, – pirmu įspūdžiu padovanojus kompiuterį dalijosi „Naftrus“ degalinių administratorė Enrika Misevičienė.
Kaip ir kasmet, Pagalbos šeimai namuose mokslų metų baigimo šventės nekantriai laukė visi. Kiekvienas ruošėsi šiai dienai – gamino skanumynus, rengė lauko diskoteką, stengėsi, kad šventė taptų kuo ypatingesnė ir įsimintinesnė.
Iniciatyvos organizatoriai džiaugiasi tokiu prisidėjimu bei tikisi, kad ši džiuginanti akcija turės tęstinumą ir vėl bus vykdoma, nes vaikų džiaugsmas įkvepia tęsti gerus darbus.
Eglė Andriuškaitė

Komentarų nėra