„Naftrus“ padeda vaikams augti kartu

Siųsti Versija spausdinimui

Nuo 2019 m. gruodžio mėnesio „Naftrus“ inicijuoja konkursą, skirtą Raseinių pagalbos šeimai namuose augantiems vaikams. Konkurso tikslas – padėti vaikams augti ir mokytis drauge, motyvuojant juos šauniu prizu – nešiojamuoju kompiuteriu, kuris skiriamas vaikui, pažymių vidurkį pakėlusiam daugiausia.
Prieš trejus metus prasidėjęs projektas sudarė sąlygas labiau stengtis mokiniams mokykloje. Pastebėjome, kad šio projekto metu vaikai įdeda daugiau pastangų mokydamiesi, nes metų pabaigoje nori gauti dovaną – nešiojamąjį kompiuterį. Džiaugiamės, kad iniciatyva sėkminga ir tęsiasi toliau. Mes su kolegomis suprantame, kad vaikai yra mūsų visų ateitis ir juos reikia motyvuoti, bet motyvuoti ne vien pačius gabiausius, bet ir tuos, kurie daug stengiasi ir dirba, todėl konkurso metu nusprendėme apdovanoti vaiką, kurio pažymių vidurkis pakilo daugiausia. Džiaugiamės matydami vis didesnę mokinių motyvaciją.Atrodo, prizas ir nėra toks didelis, tačiau kai matai vaikų akis, kurios dega motyvacija mokytis, supranti, kad tiek nedaug reikia, tik įvertinti vaiko pastangas ir pažangą. Tikimės, kad atsižvelgdamos į sudėtingą švietimo situaciją, mažėjančią mokinių motyvaciją vis daugiau įmonių pradės vertinti vaikus dėl jų pažangos.
Šių metų birželio 23 d. Raseinių pagalbos šeimai namuose vyko jau tradicija tapusi mokslo metų užbaigimo šventė. Šventėje nešiojamuoju kompiuteriu buvo apdovanotas Rytis. Sveikiname Rytį ir linkime jam nenustoti tobulėti, nes vienas mažas žingsnelis, kurį žmogus padaro per dieną, gali pakeisti pasaulį, o kartu ir Lietuvą.
Projektas būtinai tęsis ir artėjančiais mokslo metais. Norime padėti augti Raseinių pagalbos šeimai namuose augantiems vaikams, skatinti jų motyvaciją, todėl tikimės, kad šis mūsų pradėtas projektas taps ilgamete tradicija, o ateityje galbūt kartu su partneriais galėsime apdovanoti ir visus Raseinių rajono moksleivius, kurie padaro didžiausią pažangą per mokslo metus.
„Naftrus“ – auginkime jaunus Lietuvos žmones kartu!

Degalinės „Naftrus“ informacija

Komentarų nėra