„Spartuoliai“ įvykdė dar vieną projektą

Siųsti Versija spausdinimui

Visada žmonės turėdavo įvairių sumanymų savo pomėgiams, norams realizuoti per tam tikras įdomias veiklas. Taip ir mūsų organizacija kiekvienais metais teikia paraišką rajono savivaldybės Sveikos visuomenės formavimo programos projektų konkursui. Kadangi tai buvo pirma po praėjusios pandemijos pateikta klubo paraiška, taip ir pavadinome savo projektą – „Mes stipresni už COVID-19“. Pavyko – gavome finansavimą.
Kadangi organizacija veikia kaimiškoje teritorijoje, klubo nariai vienbalsiai nutarė, kad reikia organizuoti sveikatinimo priemonę ir kartu pažintinę išvyką. Taip buvome planavę ir paraiškoje.
Ieškojome transporto priemonės – padėjo rajono Neįgaliųjų draugija ir išnuomojo mums puikų autobusą, kurį vairavo labai paslaugus ir tvarkingas vairuotojas. Taigi dėl kelionės buvo nuspręsta – važiuojame į Radviliškio baseiną. Kadangi klubo veikloje dalyvauja žmonės, turintys noro pabūti drauge, pabendrauti ir kartu būryje bendraujantys ir bendradarbiaujantys, klausimų dėl veiklų nekyla. Tiesiog nutariame, kad veiksime, ir imamės darbo. Taip buvo ir šį kartą.
Kelionė neprailgo – važiavome, kalbėjomės ir visi mintyse truputį jaudinomės – kaipgi reikės plaukti ir dar greitai. Buvome numatę organizuoti plaukimo varžybas – tiesa ne laikui, o savo malonumui. Toks ir tikslas – puikiai praleisti laisvalaikį ir tapti truputį sveikesniems, pasigerinti vienai dienai savo gyvenimo kokybę, nes artimiausios sveikatinimo paslaugos su vandens procedūromis yra tik arti rajono centro.
Taigi atvykome, prisiregistravome, nes turėjome sutartį su baseinu dėl naudojimosi sveikatinimo paslaugomis, ir gerai nusiteikę pasinėrėme į vandens ir šilumos erdves. Plaukti sekėsi visai neblogai, užėmėme du plaukimo takus ir 25 m atstumas buvo įveiktas po kelis kartus. Vieniems sekėsi geriau, kiti truputį pavargo, bet visumoje nuotaika buvo puiki.
4 val., praleistos sveikatinimo erdvėse, neprailgo. Gerai pailsėjome, pasportavome, tapome „dešimčia metų jaunesni“, kaip sakė projekto dalyviai, ir atsisveikinę su mus priėmusia administratore iškeliavome namo, į mūsų Paliepių kaimelį.
Projektas pavyko – tikslai buvo pasiekti ir su linksmais prisiminimais smagiau bus laukti Kūčių ir šv. Kalėdų. Ką veiksime kitais – 2023 Juodojo kiškio metais – aptarėme parvykę namo prie kavos puodelio.
Sakome ačiū rajono Neįgaliųjų draugijai ir vadovei Janinai, šauniam vairuotojui, kantriai mus vežusiam pirmyn ir atgal ir, be abejo, patys sau – už norą būti kartu.
Baigdami sakome, kad nereikia daug renginių ir didelės masės dalyvaujančiųjų – geriau vienas ar du, bet tikri ir su entuziazmu.
Su ateinančiomis šventėmis nuoširdžiai sveikinu visus klubo narius ir rėmėjus!
Benediktas Siliūnas,
asociacijos „Spartuoliai“ prezidentas

Komentarų nėra