„Varom už Lietuvą“: kamuolys atkeliauja į Raseinius

Siųsti Versija spausdinimui

Albinas STAKAUSKAS

Europos vyrų krepšinio čempionatui skirtas renginys prasidėjo liepos 6 d. Kaune ir žygiuoja per visą Lietuvą. Prie senosios Kauno sporto halės prasidėjo iškilminga atidarymo šventė: pirmieji dainomis susirinkusiuosius pasveikino solistas Linas ir Burgundiškas Kauno choras. Lietuviškomis, skirtomis pagerbti mūsų tautą dainomis, džiugino ir dainininkė  Vaida Genytė,grupė „Thundartale“, oranžinis Alytaus choras. „Rebelheart“ ir „BIX“ kurstė sirgalių kraują dainomis apie krepšinį. Kamuolys į Raseinius atkeliaus liepos 19 d. 18.00 val. į Žemaičio aikštę prie Raseinių rajono savivaldybės. Dėl vyksiančio renginio Savivaldybėje rinkosi darbo grupė, kuri patikslino programą. Pasak Raseinių kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus Egidijaus Zinkaus, per Raseinius kamuolį varys ir dešimt įvairaus amžiaus žaidėjų iš mūsų rajono. Mūsų žaidėjai kamuolį pasitiks prie miesto ženklo. Kamuolys atkeliaus iš Tauragės. Tą dieną nuo 16.00 prie Raseinių rajono savivaldybės vyks krepšinio šventė, kur bus rungtyniaujama „3×3“ krepšinio varžybose, baudų ir tritaškių konkursuose.
Organizatoriai kviečia rajono gyventojus burtis į komandas ir dalyvauti krepšinio varžybose „Varom už Lietuvą“ trijulių varžybose. Baudų ir tritaškių konkurse kiekvienas dalyvaus individualiai. Komandų registracija vyks liepos 19 d. nuo 16.00 val. Žemaičio aikštėje. Varžybų prizininkai bus apdovanoti kiekvienoje amžiaus grupėje medaliais ir atminimo prizais.
Tarsi olimpinis deglas, perduodamas iš rankų į rankas, žygio metu kamuolys nukeliaus daugiau 2,5 tūkst. kilometrų, aplankydamas daugiau nei 60 miestų. Apkeliavęs visą šalį, prieš pat čempionatą kamuolys bus įteiktas Lietuvos krepšinio rinktinės vyrams kaip tautos pasišventimo simbolis ir pažadas – už Lietuvą žaidžia trys milijonai.

Komentarų nėra